برنامه ژاپن دفاع از دروازه‌شان و گل نخوردن تا زمان عصبی کردن ۲ ،۳ بازیکن موثر ایران تا اواسط نیمۀ اول بود.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

به گفتۀ یکی از طرفداران تیم ملی ایران که به زبان ژاپنی مسلط می‌باشد، همزمان با شروع بازی تیم ملی ایران و تیم ملی ژاپن، رسانه‌های این کشور آمار و اطلاعاتی را از نحوه مقابله و تدابیری که کادر فنی ژاپن برای بازیکنان ایران اندیشیده بودند به مخاطبین و هوادارنشان ارائه می‌دادند تا در هنگام بازی استرس نداشته باشند. برنامه ناجوانمردانه وکثیفی که از ژاپنی‌ها بعید بود روی این موضوع کار کنند.

برنامه ژاپن دفاع از دروازه‌شان و گل نخوردن تا زمان عصبی کردن ۲ ،۳ بازیکن موثر ایران تا اواسط نیمۀ اول بود. مدافعان و هافبک‌های ژاپن در چند مرته و نوبتی روی سردار آزمون مرتکب خطا شدند تا این بازیکن عصبی شود که اتفاقاً به خواسته خودشان طبق برنامه ریزی قبلی رسیدند.

احسان حاج صفی هدف بعدی ژاپنی‌ها بود که با راه رفتن روی اعصاب این بازیکن موفق شدند تمرکزش را بگیرند و او را به شدت عصبی کنند. ظاهراً رقیب ایران با آنالیزهایی که انجام داده بوند فهمیده بود که آزمون، حاج‌صفی، مهدی طارمی، رامین رضاییان و البته امید ابراهیمی این قابلیت را دارند که از کوره در بروند و روند بازی را از دست بدهند. نهایتاً آنها دقیقاً طبق برنامه قبلی خود توانستند بازیکنان ما را وارد حاشیه کنند و باعث شکست ایران شوند.

انتهای پیام/