امام جمعه بیله سوار گفت: هر کسی که توان کار ندارد محترمانه باید کار را به کاردان بسپارد و کسانی که باعث نارضایتی مردم می شوند در مسیر اهداف دشمن هستند.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

اصغر جدایی
حجت الاسلام اصغر جدائی امام جمعه بیله سوار در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن گرامیداشت ایام دهه فجر تصریح کرد: ۱۲ بهمن سالروز ورود افتخار آفرین و پیروزمندانه امام راحل(ره)، امام خوبی ها، دغدغه ها ، ارزش ها، مهربانی ها و ظلم ستیزی ها به کشور است . این مناسبت بسیار مهم ، حساس و تاریخی را تبریک و تهنیت عرض می کنم‌. با وجود همه تهدیدات و پیشگویی های مضحک و مسخره ترامپ و همفکران پوچ فکرش ما چهل سالگی انقلاب بزرگ، عزیز و افتخار آفرینمان را دیدیم .

وی گفت: مردم بزرگ و با عظمت ایران سر افراز و اسلامی، چهل سال همه نوع سختی را به جان خریدند تا این انقلاب مقدس خودشان را حفظ کنند . من به شما مردم عزیز بابت این ‌همه فداکاری و از جان گذشتگی تبریک عرض می نمایم . شما مردم مومن و قدر شناس علی رغم مشکلات و سختی ها پای آرمان های مقدس انقلاب ماندید و انقلاب را به چهل سالگی رساندید . احسنت بر شما مردم انقلابی آفرین بر این دلاور مردان تاریخ در این راستا مسئولان نظام باید شبانه روز خودشان را وقف مردم و انقلاب بکنند .

وی با اشاره به برنامه های انجام شده به مناسبت دهه فجر تصریح کرد: در این ده روز برنامه های زیادی تدارک دیده شده است ،امیدواریم پروژه هایی که افتتاح می شود در شان مردم بیله سوار باشد . از گروه سرود بچه های مسجد بی نهایت تقدیر و تشکر می کنم .

جدائی گفت: در بیله سوار مشکلات زیادی وجود دارد که نیازمند پیگیری مضاعف، وحدت ، صمیمیت و همدلی ، دوری از جلسات بی حاصل و بازدیدهای بی نتیجه است .‌ بیله سوار نیازمند کار جدی و عملیاتی است . مردم این شهر از مسئولانشان کارجدی و عملیاتی می خواهند . مردم بیله سوار وقتی می بینند میهمانانشان تا نزدیکی گلو در گل فرو می روند و لباس هایشان گلی می شود از خجالت آب می شوند .

وی با اشاره به نقشه های دشمنان برای دور کردن مردم از صحنه های انقلاب تصریح کرد: در این چهل سال بعد از انقلاب دشمن هم تلاش زیادی کرده و نقشه های زیادی کشید تا شما مردم را از صحنه های انقلاب دور کند اما وقتی این نمازهای جمعه باشکوه و این صحنه های حماسی را می بیند بر خودش نفرین می فرستد ‌. شما مردم عزیز، مومن، ولایی و انقلابی با حضورتان در نماز جمعه مشت محکمی بر دهان بدخواهان، شیاطین دشمنان نظام و انقلاب می زنید.

جدائی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد دهه فجر گفت: حضرت آقا در مورد دهه فجر فرمودند: دهه فجر مقطع رهایی ملت ایران و سعادت ملت های اسلامی است ‌. دهه فجر حقیقتا فجر سعادت این ملت بزرگ بلکه فجر سعادت ملت های اسلامی است .

جدائی در خاتمه گفت:امروز دشمن بر علیه ما جنگ اقتصادی راه انداخته است . دشمن با حربه های مختلف می خواهد مردم را عصبانی کند . ما امروز با هیچ کسی تعارف نداریم‌. هر کسی که توان کار ندارد محترمانه باید کار را به کاردان بسپارد .خصمانه ترین حالت دشمن نسبت به انقلاب و نظام الان است ،‌کسانی که باعث نارضایتی مردم می شوند در مسیر اهداف دشمن هستند.

خبرتگار: فرشاد فردی

انتهای پیام/