در شرایط اقتصادی و سیاسی موجود و با توجه به ظرفیت های موجود در استان، گردشگری از محورهای مهم توسعه استان است‌.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

اکبر بهنام جو

اکبر بهنام‌حو استاندار اردبیل گقت:

🔹خانواده ام، به ویژه همسرم به خاطر این که می بینند برای خدمت به مردم و تلاش در راه انقلاب و کشور خدمت می کنم سختی ها و دوری ها را تحمل می کنند.

🔹در سال ۶۹ ازدواج کرده ام و دو فرزند دختر بنام های فاطمه و زهرا دارم.

🔹از سال ۷۱ وارد خدمت دولتی و مسئولیت اداری شده ام و سال ۷۲ به عنوان جوان ترین مدیر کشور معرفی شدم.

🔹مهم ترین انگیزه خدمت ام در استان اردبیل مردم نجیب و جوانان تلاش گر آن هستند و به جوانان استان میگویم مطمئن باشند آینده بهتر خواهد بود.

🔹قبلا توفیق داشتم به مدت هفت سال به عنوان معاون عمرانی در زمان استانداری آقایان طهایی و نگارنده خدمت گزار مردم عزیز استان اردبیل باشم.
🔹همه استانداران محترم قبلی خدمات ارزنده ای داشته اند و زحمت کشیده اند و ما با حرکت تیمی در دوره جدید حرکت هایی که آغاز شده تکمیل می کنیم.
🔹آقایان طهایی و نگارنده حق استادی بر گردن من دارند و در موارد مهم و لازم با برخی از استانداران سابق و اسبق در تماس بوده و مشورت ها و همکاری های لازم را اخذ می کنم.
🔹در شرایط اقتصادی و سیاسی موجود و با توجه به ظرفیت های موجود در استان، گردشگری از محورهای مهم توسعه استان است‌.
🔹سال ۷۸ مقاله ای را به کنگره جهانی آبهای گرم در تهران ارائه نمودم و وقتی در آن به تشریح آبگرم های موجود در کنار امکانات ورزش های زمستانی در استان پرداختم نمایندگان بیش از ۳۰ کشور جهان اقرار کردند که چنین ظرفیتی منحصر به این استان است.
🔹موقعیت ممتازی در گردشگری داریم و برای تولید ثروت و ایجاد اشتغال باید از این ظرفیت استفاده کنیم.
🔹همه مسئولان استان برای توسعه بیشتر پای کار هستند و از نماینده محترم ولی فقیه در استان و نمایندگان مجلس تا مدیران اجرائی برای تسریع در پیشرفت استان تلاش می کنند.
🔹در تمام محورهای کشاورزی، صنعت، خدمات و گردشگری باید کار کنیم و توسعه استان باید متوازن و همه جانبه باشد.
🔹در زمینه زیرساخت ها کارهای خوبی قبلا انجام شده و ما با سرعت و دقت برای توسعه امکانات لازم برای افزایش سرمایه گذاری در استان تلاش می کنیم.
🔹راه آهن به عنوان یکی از زیرساخت های مهم استان که در ترانزیت کالا و مسافر و همچنین گسترش گردشگری به ویژه در زمستان بیدار نقش مهمی دارد از پروژه های خوب استان است.
🔹راه آهن میانه اردبیل که از سال ۸۴ آغاز شده است حرکت خوبی است که در سال جاری با اخذ فاینانس داخلی در شرایط خوبی قرار گرفته و طبق برنامه ریزی انجام شده در دهه فجر ۹۹ به بهره برداری خواهد رسید.
🔹مطالعات راه آهن اردبیل-پارس آباد هم توسط قرار گاه خاتم الانبیا در دست اقدام است و با انجام مذاکرات با طرف آذری شاهد اتصال ریلی استان به ریل بین المللی و اتصال کشورهای حوزه قفقاز به جنوب کشور از طریق استان اردبیل خواهیم بود.
🔹از تمام وقت و توان خود برای خدمت گزاری به مردم عزیز استفاده می کنیم اما مدت زمان مهم نیست باید طوری خدمت کنیم که خروجی کارها برای مردم مفید و پر سود باشد‌.
🔹برای تسهیل روند سرمایه گذاری در استان از تمام توان خود استفاده می کنیم و زیرساخت ها و تسهیلات لازم را برای ایشان فراهم می نماییم.
🔹بار اصلی ایجاد اشتغال بر دوش کارآفرینان و سرمایه گذاران بخش خصوصی است و ما بستر را برای ایجاد اشتغال جوانان عزیز فراهم می کنیم.
🔹ایجاد اشتغال در استان را به دقت رصد می کنیم و خود را مدیون جوانان جویای کار میدانم.به خاطر اهمیت موضوع اشتغال، در برنامه مستقل در این خصوص با مردم صحبت خواهم کرد.
🔹خانواده ام، به ویژه همسرم به خاطر این که می بینند برای خدمت به مردم و تلاش در راه انقلاب و کشور خدمت می کنم سختی ها و دوری ها را تحمل می کنند.
🔹در سال ۶۹ ازدواج کرده ام و دو فرزند دختر بنام های فاطمه و زهرا دارم.از سال ۷۱ وارد خدمت دولتی و مسئولیت اداری شده ام و سال ۷۲ به عنوان جوان ترین مدیر کشور معرفی شدم.
🔹مهم ترین انگیزه خدمت ام در استان اردبیل مردم نجیب و جوانان تلاش گر آن هستند و به جوانان استان میگویم مطمئن باشند آینده بهتر خواهد بود.

 

انتهای پیام/