متاسفانه بر اثر نشست و انفجار گاز که ساعت ۵:۰۵ دقیقه صبح امروز در روستای سامیان اردبیل اتفاق افتاد سه نفر جان خود را از دست دادند.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

سخنگوی سازمان آتش نشانی اردبیل گفت: در حادثه انفجار گاز منزل مسکونی در روستای سامیان متاسفانه ۳تن کشته و ۴ تن دیگر مصدوم شدند.

علی ایمانی در رابطه با حادثه انفجار در یک واحد مسکونی گفت: انفجار در یک واحد مسکونی ساعت ۵:۲۵ صبح به سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد و نیروهای عملیاتی و امدادی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ما سریعا به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: به دلیل تخریب منزل مسکونی نیروهای امدادی آتش نشانی سریعا نسبت به آواربرداری اقدام و عملیات جستجوی افراد گرفتار در زیر آوار انجام گردید.

سخنگوی سازمان آتش نشانی اظهار کرد: با تلاش آتش نشانان اجساد سه تن از یک خانواده که در محل فوت کرده ودر زیر آوار بودند از زیر آوار خارج گردید.

وی با اشاره به کشته شدن ۳ تن در حادثه انفجار گاز در ساختمان مسکونی گفت: در این حادثه ۳تن از اعضای یک خانواده کشته و۴ تن دیگر نیز مصدوم شدند که به بیمارستان انتقال یافتند.

ایمانی به ایمن سازی محیط حادثه اشاره کرد و گفت: با تلاش نیروهای عملیاتی و امدادی سازمان آتشنشانی پس از خارج کردن اجساد و مصدومین محل به طور کامل ایمن سازی گردید.

 

http://www.tabnakardebil.ir/files/fa/news/1397/11/16/460501_607.jpg

 

انتهای پیام/تسنیم