گاهی اخبار مهم در میان اخبار روزمره گم شده و اهمیت آن نیز از بین می رود، بسته خبری عنوانی برای انتشار اخبار مهم.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

۱️⃣پوشش خبری یا گزارش از حمله مغول

خبرها و مطالبی در خصوص نقد نحوه پوشش خبری خبرنگار صدا و سیما از برخورد فیزیکی یک آموزگار با دانش آموز در فضای مجازی منتشر شد که اکثرا با تقبیح عمل این آموزگار همراه بود اما بر این نظر بودند که نحوه پوشش خبری ناپسند بوده و بیشتر به گزارش از یک‌ حمله تروریستی شبیه بود در حالی که همان خبرنگاران در موارد دیگر سکوت در پیش می گیرند.

۲️⃣ ۲میلیون تومان یا #۲۰۰_هزار_تومان

یاداشتی به قلم یک فرهنگی بازنشسته منتشر شد که تمام خبرنگاران را از صدر تا ذیل به چهارمیخ کشیده و مدعی شده بود که از طرف شهردار جدید که از قضا به خاطر بوی بد شهر ماسک‌ هم زده بود نفری ۲ میلیون حق السکوت دریافت کرده اند که البته مشخص نکرده بودند که ۲ میلیون ریال درست است یا تومان؟ از آنجا که از خبرنگار ما در جلسه حضور نداشت اما با پیگیری معلوم شد ۲۰۰ هزار تومان صحیح است.

۳️⃣سفر استاندار و بحث همیشگی معارفه

با انتشار خبر حضور استاندار در شهرستان باز هم اخبار ضد و نقیض از معارفه و یا تودیع مسئولان سر زبان ها افتاده است. سرمنشا اخبار ضد و نقیض بیشتر بلاتکلیف بودن بخشداری مرکزی می باشد که چندین ماه است به صورت سرپرستی اداره می شود

۴️⃣ادامه جنگ مجازی بین اردوگاه دو نامزد انتخاباتی

در حالی که یک سال به انتخابات مجلس زمان باقی مانده، اردوگاه دو تن از نامزدهای انتخابات گذشته به بمباران مواضع همدیگر در فضای مجازی ادامه دادند.
بیشترین حملات به سمت سوی شهرداری مشگین شهر بود که بسیار نزدیک به یکی از طرف های درگیر می باشد. انتشار فیلم تخریب پل هفت تیر و همچنین دادن کارت هدیه به خبرنگران از جمله این حملات بود که از سمت کانال منصوب به طرف دیگر درگیری، انجام شد.

۵⃣افتتاح نبود
ظاهرا مسئولان زحمت کش امروز طرحی برای افتتاح نداشتند تا با دستان بسته و صف کشیده حضور گرم و مصمم داشته باشند. در عوض در یک همایش دیگر حضور یافته و چشم انداز روشنی را برای سالهای آینده شهرستان ترسیم کردند. عرض خسته نباشید و خدا قوت داریم.

انتهای پیام/آرامان نیوز