مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان استان اردبیل از کسب ۱۵ عنوان برتر توسط این کانون در جشنواره های ملی برگزار شده در مناطق مختلف کشور در سال جاری خبر داد.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

مهد کودک
زعفر احدزاده بیان کرد: این موفقیت حاصل تلاش کارکنان مراکز فعال و فعالیت کودکان و نوجوانان عضو در این کانون ها است.

وی گفت: از بین ده ها انیمیشن تولیدی کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان ۲ انیمیشن برتر ۷ دقیقه ای از خلخال و انیمیشن ۱۷ دقیقه ای مرکز اردبیل برای حضور در جشنواره های ملی انتخاب شد.

احدزاده همچنین به افزایش ظرفیت ناوگان خودرویی کتابخانه های سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اشاره کرد و افزود: این کار با هدف افزایش خدمات ارائه شده به مناطق محروم روستایی انجام می شود.

وی با بیان اینکه پنج کتابخانه سایر کانون با استفاده از پنج دستگاه خودرو نیسان وانت در توسعه فعالیت های کتابخوانی در روستاهای استان فعالیت دارند، اظهار داشت: خرید پنج دستگاه خودرو جدید مجهز به کتابخانه سیار روستایی از جمله تامین یک دستگاه خودرو برای ارائه خدمات به روستاهای خلخال در دستور کار قرار دارد.

وی همچنین از تجهیز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هشجین مرکز بخش شهرستان خلخال خبر داد و گفت: با این کار خدمات فرهنگی و هنری به جمعیت کم سن و سال این منطقه ارائه می شود.

انتهای پیام/ایرنا