رئیس پلیس راه اردبیل:

حجت فتاحی با بیان اینکه خوشبختانه از شروع بارش‌ها تصادف یا حادثه خاصی در محورهای مواصلاتی استان اردبیل گزارش نشده است، افزود: رانندگانی که قصد تردد در گردنه‌ها و محورهای کوهستانی استان را دارند، حتما از زنجیر چرخ استفاده کنند.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

رئیس پلیس راه استان اردبیل از کاهش دید افقی رانندگان به دلیل مه آلودگی جاده‌ها و محورهای کوهستانی این استان خبر داد.

فتاحی افزود: مه آلودگی و کاهش دید در محورهای اردبیل – آستارا، اردبیل – سراب و اردبیل – خلخال مشهود بوده و طبق پیش‌بینی سازمان هواشناسی وضعیت کنونی تا ساعات آینده نیز تداوم خواهد داشت.

به گفته وی تمامی محورهای مواصلاتی استان به صورت خیس و لغزنده بوده و در این مدت برخورداری از سرعت مطمئنه و ایجاد فاصله مناسب از خودروها ضروری است.

رئیس پلیس راه استان از قطع شدن بارش‌ها در اغلب محورهای برف‌گیر استان خبر داد و یادآور شد: در گردنه اسالم به خلخال به صورت مقطعی کولاک برف وجود داشته و تردد خودروها در دیگر محورها نیز بدون مشکل خاصی در جریان می‌باشد.

برف جاده

فتاحی از آماده‌باش پلیس راه استان برای ارائه خدمات مطلوب خبر داد و یادآور شد: با توجه به شرایط خاص جوی و افزایش مه آلودگی به ویژه در ساعات شب و منتهی به صبح رعایت نکات ایمنی و برخورداری از لوازم مورد نیاز و یدکی خودرو لازم خواهد بود.

وی با بیان اینکه خوشبختانه از شروع بارش‌ها تصادف یا حادثه خاصی در محورهای مواصلاتی استان اردبیل گزارش نشده است، افزود: رانندگانی که قصد تردد در گردنه‌ها و محورهای کوهستانی استان را دارند، حتما از زنجیر چرخ استفاده کنند.

انتهای پیام/مهر