فرمانده انتظامی خلخال از کشف و ضبط ۱۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و متلاشی شدن یک باند قاچاق مواد افیونی در این شهرستان خبر داد.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

کشف مواد مخدر
سرهنگ سید هادی موسوی بیان کرد: این میزان مواد مخدر در اجرای طرح مقابله با مخلان امنیت اجتماعی و برخورد قاطعانه با شبکه های توزیع مواد مخدر توسط ماموران فرماندهی انتظامی خلخال و ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل در یک عملیات غافلگیرانه کشف شد.

وی گفت: در این عملیات ماموران انتظامی فردی ۵۸ ساله که با استفاده از یک دستگاه خودرو پراید و در حوزه استحفاظی این شهرستان واقع در مسیر جاده اردبیل – سرچم اقدام به حمل و قاچاق مواد مخدر کرده بود را دستگیر و تحویل مقامات قضایی دادند.

سرهنگ موسوی با تقدیر از همکاری مردم با ماموران فرماندهی انتظامی در مقابله با مخلان نظم و امنیت اجتماعی و اقتصادی اظهار داشت: شماره تلفن های ۱۱۰ و ۱۳۰ فرماندهی انتظامی برای دریافت گزارش مردمی فعال می باشد.

اردبیل از لحاظ اعتیاد به مواد مخدر رتبه ۳۱ استان های کشور را دارد که از استان ‌های سفید محسوب می ‌شود، تعداد دقیق معتادان در استان مشخص نیست اما تخمین زده می شود سه درصد جمعیت استان به نوعی با مشکلات مواد مخدر درگیر باشند.

کشف مواد مخدر

 

انتهای پیام/ایرنا