امام جمعه اردبیل از راه اندازی با اشاره به راه اندازی کمپین"نوروز راساده برگزار کنیم"در اردبیل گفت: در این شرایط سخت اقتصادی که بسیاری از خانواه های متوسط وآسیب پذیر تحت فشار هستند مردم باید به این کمپین بپیوندند.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)


امام جمعه اردبیل در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: درآستانه عید نوروز ودر این شرایط سخت اقتصادی که بسیاری از خانواه های متوسط وآسیب پذیر تحت فشار هستند از اهالی استان بویژه بانوان انتظار میرود به کمپین”نوروز راساده وبی تکلف برگزار کنیم”بپیوندند.
سید حسن عاملی گفت: مانوروز امسال رابه دلیل تقارن با ولادت علی “ع” باشعف وشادی برگزار خواهیم کرد اما بهتر است بدوراز اسراف وتفاخر عید امسال راساده ودر عین حال باقناعت برگزار کنیم.
وی گفت:  بایدهرچه قدر می توانیم آداب ورسوم غلط وبار اضافی را از دوش خانواده ها برداریم وبه ساده زیستی کمک کنیم.
عاملی ادامه داد: دشمن با شایعه قصد ایجاد نارضایتی در بین مردم را دارد وعده ای محتکر به این تحرک دشمن دامن می زنند در حالی که انبارهای کشور پر از اجناس مورد نیاز مردم است.
خطیب نماز جمعه اردبیل گفت: خلاصه دین ما انصاف وعدالت است وازاهالی بازار انتظار می رود به این اصول پایبند باشند چراکه محتکر وگران فروش گویی به جنگ خدا می روند.

عاملی افزود: دولت ومجلس بااعمال مالیات برای خودرو ومسکن اضافی افراد می توانند این شرایط را کنترل کنند اما مسولان تنها به حرف زدن بسنده می کنند ودر عمل چندان مدیریت شایسته ای را شاهد نیستیم.

خبرنگار: شهرام جباری

انتهای پیام/