13920910000365_PhotoAساوالان خبر: شهردار سرعین گفت: کمربندی سرعین که شهرداری این شهر با برآورد 3 میلیارد تومان در دست اجرا دارد تا قبل از فصل گردشگری تابستان آینده تکمیل شده و به بهره‌برداری می‌سد.

رضا زنده‌دل اظهار داشت: آسفالت‌ریزی و تکمیل کمربندی سرعین در دستور کار قرار گرفته و حتی اجرای آن به مناقصه رفته است که با آغاز عملیات اجرایی آن از اسفند ماه در مدت سه ماه قبل از آغاز فصل گردشگری تابستان و ورود مسافران به شهر توریستی سرعین با هزینه‌کرد 3 میلیارد تومان تکمیل شده و به بهره‌برداری می‌رسد.

وی خاطرنشان کرد: در 45 روز مسئولیت خود در شهرداری با همکاری اعضای شورای شهر سرعین که صادقانه پای در مسیر خدمت‌رسانی بی‌منت به مردم گذاشتند و طرح‌ها و پروژه‌هایی  را برنامه‌ریزی کرده و برخی از آنها را آغاز کردیم تا بتوانیم در فرصتی که آب و هوا اجازه می‌دهد کارهای عملیاتی و اجرایی را انجام دهیم.

شهردار سرعین از راه‌اندازی ستاد سرمایه‌گذاری در سرعین برای اولین بار خبر داد و افزود: این ستاد با جذب و جلب سرمایه‌گذاران بر رفع موانع و مقررات دست و پا‌گیر در مسیر سرمایه‌گذاری بیشتر شکل گرفته و آمادگی دارد در حوزه جذب سرمایه‌گذاران سهولت ویژه ایجاد کند.

زنده‌دل ادامه داد: نامه ستاد سرمایه‌گذاری سرعین از سوی وزارت کشور به تصویب رسیده و ما سعی داریم با شکل دادن به این ستاد و برگزاری جلساتی به منظور حضور متولیان و صدور مجوز برای سرمایه‌گذاران سعی کنیم تا با تصویب ویژه شهرداری بتواند در مسیر جذب و جلب سرمایه‌گذاران شایسته و موفق عمل کند.

این مسئول تصریح کرد: شهر سرعین نیازمند جذب سرمایه‌گذاران بخش خصوصی است چرا که تنها با درآمدهای ناشی از عوارض و فروش تراکم نمی‌توان کارهای بزرگ و اساسی را انجام داد.

شهردار سرعین بیان داشت: در کنار این حرکت ما مصمم به راه‌اندازی سازمان فرهنگی – هنری شهرداری هستیم که بر اساس اساس‌نامه و چارت سازمانی تلاشمان بر این است تا این سازمان شکل گرفته و برای اولین بار بتوان در بخش فرهنگی – هنری و ورزشی برای شهروندان سرعین ارائه خدمات کرد.

زنده‌دل از تکمیل کمربندی سرعین در ماه‌های آینده و قبل از ورود مسافران و گردشگران تابستانی به سرعین خبر داد و یادآور شد: شهرداری سرعین 3 میلیارد تومان در این زمینه سرمایه‌گذاری خواهد کرد.

وی از جمع‌آوری آب‌های سطحی با هزینه یک میلیارد تومان خبر داد و گفت: سرعین در این زمینه با مشکل سطحی روبرو است که انتظار داریم با همکاری مسئولان ذیربط و همت و تلاش کارشناسان نسبت به هدایت آب‌های سطحی و انتقال اصولی اقدامات شاخص و اساسی را انجام دهیم.

به گزارش فارس، شهردار سرعین اظهار داشت: شعار ما ایجاد تحول در تمام زمینه‌های عمرانی، خدماتی، کارهای فرهنگی، هنری و ابعاد کارکردی شهرداری است که انتظار داریم در این مسیر با همکاری شورای شهر سرعین که مصمم و پرتوان است در سنگر خدمت‌رسانی به این طرح بتوانیم کارهای ماندگار را رقم بزنیم.