دادستان اردبیل:

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: کیفرخواست برای مدیرعامل و مسئول امور بهره‌برداری شرکت گاز در اردبیل در پرونده‌ای مبنی بر سوءاستفاده از جایگاه‌های CNG صادر شد.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

ناصر عتباتی صبح امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: در حال حاضر با بررسی‌ها و نظارت‌های انجام یافته تخلفات در امور مربوط به جایگاه‌های CNG در اردبیل محرز شد و در این ارتباط شاهد برخی تخلفات و سوء استفاده برخی افراد از جایگاه‌های CNG و دستکاری در کنتور‌های بهره‌برداری بودیم.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: پس از بررسی پرونده و محرز شدن مسئله کیفرخواست برای مدیرعامل و مسئول امور بهره‌برداری شرکت گاز در اردبیل در پرونده‌ای مبنی بر سوءاستفاده از جایگاه‌های CNG صادر شد.

عتباتی با اشاره به این که تخلفات مالی این پرونده بیش از ۲ میلیارد تومان بوده است تصریح کرد: پس از این که این مسئله از طریق دادسرا، بازرسی و اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی موضوع تعقیب شد و موضوع مشخص شد پرونده را برای رسیدگی و صدور حکم به دادگاه ارسال کردیم.

وی بیان کرد: بررسی‌های کارشناسانه نشان داد که در این پرونده مالکان جایگاه‌های CNG و برخی از پرسنل شرکت گاز از جمله مدیرعامل و مسئول امور بهره‌برداری به دلیل ضایع کردن حقوق عمومی و دولتی و عدم نظارت کافی بر کارکرد دستگاه‌های اندازه‌گیری متهم بوده و کیفرخواست برای آنان صادر شده است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل افزود: در پرونده دیگری نیز مالک یکی از جایگاه‌هایCNG بیش از ۳ میلیارد تومان سوءاستفاده مالی داشته که در این پرونده نیز به دلیل پایمال کردن حقوق بیت‌المال کیفرخواست برای متهمان صادر شده است.

انتهای پیام/