سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل گفت: تاکنون یک هزار و ۶۰۰ تن سیب قرمز و پرتقال درجه یک برای توزیع در شب عید در استان ذخیره شده است.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

میوه کیوی

عباس کریمی در بازدید از وضعیت ذخیره شده میوه‌های شب عید در سردخانه‌های اردبیل اظهار داشت: تاکنون یک هزار و ۶۰۰ تن سیب قرمز و پرتقال درجه یک برای توزیع در شب عید در استان ذخیره شده که سهمیه سیب قرمز استان کاملا تامین و مقداری از پرتقال باقیمانده از سهمیه در چند روز آینده حمل و تامین می‌شود.

خرید و حمل و ذخیره‌سازی به موقع میوه مورد نیاز

وی بیان کرد: خوشبختانه تلاش مسئولان مربوطه در خرید و حمل و ذخیره‌سازی به موقع میوه مورد نیاز هم استانی‌ها برای شب عید جای تشکر دارد چرا که در این زمینه تمهیدات لازم اتخاذ شده و مشکلی در این زمینه نخواهیم داشت.

میوه شب عید در غرفه‌های تعیین شده توزیع می‌شود

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل با بیان اینکه براساس سال‌های گذشته میوه شب عید در غرفه‌های تعیین شده توزیع می‌شود، افزود: عملیات توزیع میوه شب عید در استان با نظارت کامل از دهه سوم اسفندماه در ۱۰۰ غرفه در نقاط تعیین شده آغاز می‌شود و نظارت و بازرسی از این غرفه‌ها باید به نحو احسن انجام شود.

ذخیره اقلام ضروری و استراتژیک

کریمی تصریح کرد: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده اقلام ضروری و استراتژیک از قبیل گوشت منجمد مرغ و قرمز، برنج، شکر و روغن و دانه مرغی و نهاده‌های مهم ذخیره شده است و نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل گفت: برای توزیع مناسب میوه شب عید در سطح استان نظارت‌های لازم از سوی اکیپ‌های متشکل از سوی نهادهای مربوطه انجام می‌شود و در این زمینه با هر گونه تخلفات احتمالی برخوردهای لازم انجام خواهد شد.

انتهای پیام/