در ۹ ماهه امسال دو هزار و ۳۱۴ زوج در آستانه طلاق در مراکز مداخله طلاق استان اردبیل پذیرش شده و پرونده آنها در جریان است.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

خسرو امیدوار در جلسه پیشگیری تخصصی بهزیستی اردبیل در مورد فعالیت مراکز مداخله در طلاق گفت: در ۹ ماهه امسال برای بیش از دو هزار و ۳۱۴ نفر از زوجین در آستانه طلاق پذیرش پرونده انجام شده و همکاران ما سعی می‌کنند به صورت تخصصی در این حوزه به مراجعین ارائه خدمات کنند.

وی رویکرد پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی را در همه حوزه‌ها از معلولیت گرفته تا اعتیاد و همچنین آسیب‌های اجتماعی یادآور شد و بیان کرد: ما در دهه فجر امسال شاهد راه‌اندازی مرکز ندای مهر باران بودیم که هدف اصلی این مرکز ارائه خدمات به دختران در معرض آسیب بود.

ازدواج

به نوشته ایسنا، امیدوار در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: این مرکز که خانه امن برای پذیرش دختران در معرض آسیب‌ است، به صورت شبانه‌روزی و به شکل غیردولتی ارائه خدمات می‌کند که گروه‌های هدف می‌توانند از خدمات این مرکز استفاده کنند.

معاون امور اجتماعی بهزیستی استان اردبیل گفت: تمام تلاش ما در بهزیستی استان بر این است تا بتوانیم اهداف تعریف شده را محقق کرده و به نوعی با رویکرد درست و منطقی کارها را به پیش ببریم.

انتهای پیام/تابناک