سرمایه گذار رویال پارک سرعین خبر داد

سرمایه گذار رویال پارک سرعین اظهار کرد: وجود چشمه‌های آب معدنی و آب گرم در این استان بخصوص در شهرستان سرعین که اغلب آنها دارای خواص درمانی است می تواند مسیری برای برنامه ریزی مناسب و جذب سرمایه گذار و گردشگر به این استان باشد.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

حامد علی حسینی

حامد حسینی یکی از سرمایه گذاران خلاق شهرستان سرعین در آستانه تعطیلات نوروزی اظهار کرد: با توجه به این که امروز صنعت گردشگری به عنوان صنعتی درآمدزا برای استان حائز اهمیت بوده است. لزوم توجه به بخش‌های مختلف این صنعت می تواند راه توسعه اقتصادی را هموار کند.

سرمایه گذار رویال پارک سرعین گفت: وجود پتانسیل‌های عظیم طبیعی و تاریخی دراردبیل این استان را به یکی از جذابترین مناطق گردشگری منطقه بدل کرده است؛ بطوریکه منابع طبیعی با قابلیت درمانی و صحت می‌ تواند دریچه‌ها را به سوی گردشگری سلامت با قابلیت گردشگری صحت و تندرستی باز نماید و با تبلیغات مناسب به یک منبع خوب درآمدی برای اقتصاد استان که متکی به کشاورزی است تبدیل کند.

حسینی با بیان اینکه صنعت گردشگری در استان از ظرفیت‌های بسیار بالایی برای رشد و توسعه برخوردار است، افزود: این صنعت هنوز به جایگاه واقعی خود پا نگذاشته بطوریکه آماده نبودن بسترهای اقتصادی مناسب در استان برای جذب سرمایه‌گذاری در ساخت هتل و سایر صنایع جانبی این حوزه از کاستی‌های آن می باشد.

وی در ادامه از ساخت پل کابلی با هزینه ای بالغ بر ۵۰ میلیارد تومان در سرعین خبر داد و خاطر نشان کرد: ساخت پل‌های متنوع در کشورهایی نظیر پل بندرگاه سیدنی در استرالیا، پل وکیو در ایتالیا، پل هزاره و ابنما در شرق انگلستان، پل بوسفورس در ترکیه و دیگر پل های مشهور گردشگران و مسافران را از سراسر جهان با جاذبه‌های متنوع و منحصر بفردشان شیفته زیبایی خود کرده بطوریکه ما نیزتلاش می‌کنیم خلاقانه و با یک کار کارشناسانه و با استفاده از مهندسین خلاق در ساخت این مجموعه نیز به یک نتیجه مطلوب برسیم.

انتهای پیام/ایسنا