مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خبر داد

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل با اشاره به اینکه کمترین تخلفات در محور خلخال- اسالم- گردنه الماس است، ادامه داد: بیشترین تعداد تخلفات با بیش از ۴۹۸ هزار مورد در محور مشکین شهر- اردبیل مشاهده می شود.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

جریمه و توقیف

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل با بیان اینکه میانگین سرعت عبوری در محورها ۷۷ کیلومتر بر ساعت است، ادامه داد: بیشترین تعداد تخلفات با بیش از ۴۹۸ هزار مورد در محور مشکین شهر- اردبیل مشاهده می شود.

علی رحمتی افزود: در مقایسه با سایر محورها، کمترین میزان تردد نیز با ۱۸۵ هزار مورد در محور اردبیل- سرعین( ارجستان) ثبت شده است.

ثبت ۱۰۳ میلیون تردد در محورهای مواصلاتی اردبیل

دبیر کمیسیون مدیریت ایمنی حمل و نقل استان گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان روز ۲۶ اسفند ماه، ۱۰۳ میلیون و ۹۱۱ هزار و ۸۲۹ تردد در محورهای مواصلاتی استان ثبت شده است.

رحمتی در بازدید از اکیپ‌های راهداری مستقر در جاده‌های مواصلاتی استا اردبیل با اشاره به ثبت ۱۰۳میلیون تردد از ابتدای سال اظهار کرد: بیشترین میزان تردد با ۵ میلیون و ۵۵۵ هزار مورد در محور اردبیل- آستارا به ثبت رسیده است.

کمترین تخلفات در محور خلخال- اسالم- گردنه الماس است

رحمتی با بیان اینکه کمترین میزان تخلفات نیز با ۲۶۵ مورد در محور خلخال- اسالم- گردنه الماس ثبت شده است، تصریح کرد: به منظور مدیریت سوانح جاده‌ای ۳۹ دوربین نظارت تصویری در محورها فعال است.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بیان داشت: علاوه بر این ۶۴ دستگاه تردد شمار، ۲۷ سامانه ثبت تخلفات سرعت، یک دستگاه توزین حین حرکت و یک دستگاه تابلوی متغییرخبری نیز در محورهای مواصلاتی نصب شده و مورد استفاده است.

انتهای پیام/