سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری اردبیل با اشاره به اینکه بیشترین آسیب ناشی از حوادث چهارشنبه پایان سال سوختگی می‌باشد. گفت: بیشترین آسیب دیدگان حـوادث چهارشنبه سوری سال گروه سنی ۵ تا ۱۹ سال بوده‌اند.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

سوختگی

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری اردبیل گفت: سوختگی بیش‌ترین آسیب ناشی از حوادث چهارشنبه آخر سال در استان اردبیل است.

علی ایمانی گفت: بیشترین آسیب ناشی از حوادث چهارشنبه پایان سال سوختگی می‌باشد.

وی افزود: با توجه به اینکه بیشترین آسیـب دیـدگان حـوادث چهارشنبه سوری سال گـروه سنی ۵ تا ۱۹ سال بوده‌اـد لذا به نوجوانان و جوانان عزیز توصیه می‌شود از نگهداری مواد محترقه، تهیه و ساخت وسایل آتش بازی به خصوص در منزل و زیر زمین جداً خودداری نمایید.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری اردبیل اذعان کرد: لازم است جوانان از حمل مواد آتش گیر و انفجاری حتی به مقادیر بسیار کم، در جیب لباس و کیف پرهیز نمایند.

ایمانی بااشاره به اینکه چهارشنبه سوری رسمی دیرینه است و بی‌احتیاطی در برخی موارد این شب را به کام همشهریان تلخ می‌کند، بیان کرد: همشهریان به هیچ عنوان مواد منفجره و محترقه را در ظروف شیشه‌ای یا فلزی قرار ندهند چرا که در صورت انفجار، ذرات شیشه یا فلز به اطراف پرتاب شده و باعث آسیب‌های شدید خواهند شد.

وی از همشهریان اردبیل درخواست کرد از آتش زدن لاستیک، هیزم و کارتن خالی در واحد‌های مسکونی یا در معابر، کوچه و خیابان خودداری کنند.

انتهای پیام/