مدیر کل کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه یکی از حامیان طرح اکرام بیش از ۶۵ میلیون تومان به خرید پوشاک مناسب برای ایتام تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل کمک کرده است، بیان کرد: ۳۴ درصد از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل در مناطق محروم و مرزنشین سکونت دارند.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

حسین دشتی

مدیر کل کمیته امداد استان اردبیل از اختصاص ۳۰ درصد از خدمات حمایتی کمیته امداد به مناطق محروم استان اردبیل خبر داد.

حسین دشتی با اعلام اینکه ۳۴ درصد از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل در مناطق محروم و مرزنشین سکونت دارند، افزود: هم‌اکنون ۹ هزار و ۷۱۶ خانوار در قالب ۱۶ هزار و ۹۴۱ نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد ساکن مناطق محروم و مرزنشین استان اردبیل هستند.

 

نیکوکاری کمیته امداد

 

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با اعلام اینکه ارزش هر سبد غذایی حدود ۲۰۰ هزار تومان برآورد شده است، بیان کرد: نیکوکاران اردبیلی به خوبی در شرایط اقتصادی کنونی جامعه به یاری نیازمندان به خصوص اقشار آسیب‌پذیر ساکن در مناطق محروم شتافته‌اند که این امر بار مشکلات آن‌ها را کاهش خواهد داد.

وی با اشاره به اینکه در اقدام خداپسندانه دیگری یکی از حامیان طرح اکرام بیش از ۶۵ میلیون تومان به خرید پوشاک مناسب برای ایتام تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل کمک کرده است، بیان کرد: توزیع ۲۵۰ دستگاه اجاق‌گاز در بین نوعروسان تحت حمایت نیز از دیگر اقدامات ارزشمند خیران اردبیلی در یاری‌رسانی به مددجویان است.

 

نیکوکاری کمیته امداد

 

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل ضمن قدردانی از مردم نیک‌اندیش و نیکوکار استان اردبیل که همواره به یاد فقرا و نیازمندان هستند، گفت: رشد ۳۳ درصدی کمک‌های مردمی در سال‌جاری بیانگر ترویج فرهنگ احسان و انفاق در بین آحاد مختلف استان اردبیل است که به ویژه در شرایط خاص اقتصادی از یاد مددجویان غافل نشده و بیش از پیش از آن‌ها دستگیری کرده‌اند.

 

نیکوکاری کمیته امداد

انتهای پیام/