نماینده مردم اردبیل با انتقاد از برخی حاشیه‌سازی‌ها برای تیم فوتبال شهرداری اردبیل و متلاشی شدن اسکلت و بدنه این تیم خاطر نشان کرد، گفت: عده‌ای در سال‌های اخیر تیشه بر ریشه تیم فوتبال اردبیل زدند.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

صدیف بدری

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: عده‌ای در سال‌های اخیر تیشه بر ریشه تیم فوتبال اردبیل زدند تا تمام زحمات سال‌های قبل به باد برود.

صدیف بدری در جلسه هیأت‌های ورزشی در اردبیل اظهار کرد: ورزش در کنار همه مزایا از لحاظ روحی، ‌روانی و سلامت جسمی دارای برجستگی‌هایی است که قطعاً ورزشکاران به دور از امراض و بیماری‌ها سال‌های متمادی در صحت و عافیت می‌توانند روزگار بگذرانند.

وی با بیان اینکه امروز ورزش در همه حوزه‌ها به یک صنعت و اقتصاد تحول‌آفرین تبدیل شده است، تصریح کرد: گاه بسیاری از کشورها را به نام تیم‌های فوتبالشان می‌شناسند که از آن جمله می‌توان شهر بارسلونا را نام برد که به نام باشگاه بارسلونا معروف شده و همواره در میادین جهانی و بین‌المللی نام و آوازه این شهر می‌درخشد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: ما به راحتی می‌توانیم در شهرهایی همچون اردبیل، سرعین و نیر از امکانات و موقعیت‌های به وجود آمده استفاده کرده و زمینه احداث کمپ‌ها و ورزشگاه‌های اختصاصی را برای رشته‌های جذاب همچون فوتبال، والیبال و اسکی فراهم کنیم تا در طول سال از این طریق زمینه درآمدزایی بیشتر برای اهالی استان فراهم آید.

 

فوتبال

 

وی به وضعیت نامناسب ورزش فوتبال در این استان به ویژه فوتبال شهرداری اردبیل اشاره کرد و ادامه داد: ما در دوران مسؤولیت خود در شهرداری سعی کردیم تا تیم‌ فوتبال شهرداری را از دسته دو به دسته یک ارتقا دهیم اما در شرایط کنونی به دلایل مختلف این تیم اوضاع نامناسبی دارد به طوریکه حتی در دسته سه نیز امکان ادامه رقابت برای این تیم مهیا نیست.

بدری با انتقاد از برخی حاشیه‌سازی‌ها برای تیم فوتبال شهرداری اردبیل و متلاشی شدن اسکلت و بدنه این تیم خاطر نشان کرد: ‌آنهایی که مدعی هستند شهرداری نمی‌تواند تیم‌داری کند، حرف صحیح و درستی را نمی‌زنند چرا که در بسیاری از استان‌ها همین شهرداری‌ها هستند که تیم‌های فوتبال و حتی سایر رشته‌ها را دارند.

نماینده مردم اردبیل در مجلس اظهار کرد: فوتبال ما به دلیل غفلت و بی‌توجهی دچار آسیب و ضربه بسیار شدیدی شده در حالی که ما به راحتی می‌توانیم در رده‌های مختلف سنی از نونهالان گرفته تا جوانان و بزرگسالان در رشته‌ فوتبال زمینه حضور مخاطبان علاقمند و جوانان پرشور را در ورزشگاه‌ها فراهم آوریم.

 

فوتبال

 

بدری به مزایای فوتبال و سایر رشته‌های ورزشی در ایجاد سرگرمی سالم برای جوانان و نوجوانان اشاره کرد و گفت: همین که صدها جوان به دنبال برگزاری یک مسابقه ساعت‌های مدیدی شاد و مسرور می‌شوند و زمینه تفریحات سالم برای آنها فراهم می‌آید، ‌برای همه ما کافی است.

وی از سفر قریب‌الوقوع مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه اماکن ورزشی به اردبیل خبر داد و تصریح کرد: ‌در این سفر که اوایل سال آینده انجام می‌شود،‌ امیدواریم زمینه تأمین اعتبار برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام به ویژه تکمیل ورزشگاه علی دایی فراهم آید.

انتهای پیام/