دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ساعت : ۰۴:۳۷

  1. برگزیده
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۱/۱۰ :: ۱:۲۰

وجود بحران در مدیریت بحران استان اردبیل همین بس که سایت روابط عمومی اداره کل مدیریت بحران استان اردبیل آخرین مطلب خود را در تاریخ ۲۰ اسفند ماه ۹۶ به روز رسانی کرده است.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

بحران در بحران

در حالیکه اکثر استان‌های کشور درگیر بلایای طبیعی به ویژه سیل و طوفان هستند و هواشناسی استان اردبیل خبر از بارش شدید باران و وقوع طوفان در اردبیل داده اند، سایت روابط عمومی اداره کل مدیریت بحران استان اردبیل آخرین مطلب خود را در تاریخ ۲۰ اسفند ماه ۹۶ به روز رسانی کرده است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، در حالیکه اکثر استان‌های کشور درگیر  بلایای طبیعی به ویژه سیل و طوفان هستند و با توجه به اینکه  هواشناسی استان اردبیل خبر از بارش شدید باران و وقوع طوفان در اردبیل داده است، سایتروابط عمومی اداره کل مدیریت بحران استان اردبیل آخرین مطلب خود را در تاریخ ۲۰ اسفند ماه ۹۶ به روز رسانی کرده است.

این در حالیست که اداره کل مدیریت بحران استان از آمادگی خود برای مواجه با هرگونه اتفاق ناگوار خبر داده و به نظر می‌رسد اگر مدیریت بحران احتمالی در اردبیل به مانند مدیریت سایت این مجموعه باشد دیگر باید فاتحه مدیریت بحران را در اردیبل بخوانیم.

یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین مولفه‌های مدیریت بحران، اطلاع‌رسانی لحظه به لحظه  برای هم‌استانی می‌باشد اما این مجموعه هنوز نتوانسته یک سایت ساده را در طول یک سال گذشته مدیریت کند چه رسد به مدیریت بحران؟

نتیجه امتیاز دهی به اشخاص سیاسی برای تولی گری پست‌های غیرتخصصی نتیجه ای بیش از این در پی نخواهد داشت.

با مراجعه به این سایت در می‌یابیم که هنوز اخبار مسعود امامی مدیر کل سابق این مجموعه جز‌ خبرهای تاپ این سایت می‌باشد.حال  چگونه این مجموعه می‌تواند با بحران احتمالی روبه رو شده و مردم را مدیریت کند.

 

 

اداره بحران اردبیل

انتهای پیام/موج


قالب خبری