با تلاش عوامل انتظامی؛

فرمانده انتظامی استان اردبیل از دستگیری یک سارق حرفه‌ای و سابقه دار و اعتراف او به ۴۵ فقره سرقت خودرو و قطعات و لوازم داخلی آن خبر داد.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

به نقل از پلیس اردبیل، سردار هوشنگ حسینی پیش از ظهر سه شنبه در این خصوص تصریح کرد: به دنبال وقوع سرقت‌های متعدد خودرو و قطعات و لوازم داخلی آن در تعطیلات نوروز در اردبیل، بررسی موضوع به صورت ویژه و با تشکیل تیم‌های عملیاتی در دستور کار، کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: با تحقیقات و بررسی‌های تخصصی و افزایش گشت‌های انتظامی، ردپای سارق حرفه‌ای و سابقه دار در رابطه با سرقت‌های به وقوع پیوسته شناسایی شد.

دستگیری سارق

فرمانده انتظامی استان اردبیل یادآور شد: پس از هماهنگی با مقام قضائی و در عملیاتی غافلگیرانه، کارآگاهان پلیس آگاهی او را در مخفیگاهش دستگیر و یک دستگاه پراید و سایر اموال مسروقه شامل لوازم و قطعات داخل خودرو که ارزش آن ۲۰۰ میلیون ریال بوده را کشف کردند.

حسینی ادامه داد: سارق حرفه‌ای پس از انتقال به پلیس آگاهی، تحت بازجویی قرار گرفته و در مواجهه با مدارک و مستندات قانونی لب به سخن گشوده و به ارتکاب ۴۵ فقره سرقت خودرو و قطعات و لوازم داخلی آن با همدستی سارق دیگر اعتراف و همدست سارق حرفه‌ای با همکاری اطلاعاتی توسط پلیس قزوین دستگیر شد.

انتهای پیام/مهر