مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: خیران اردبیلی ۱۰ میلیارد ریال به سیل‌زدگان کشور کمک‌رسانی کردند و کاروان چهارم کمک‌های مردمی به مناطق سیل‌زده ارسال شد.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

حسین دشتی در مراسم ارسال چهارمین کاروان کمک‌های مردمی استان اردبیل به مناطق سیل‌زده اظهار داشت: خیران اردبیلی ۱۰ میلیارد ریال به سیل‌زدگان کشور کمک‌رسانی کردند و کاروان چهارم کمک‌های مردمی به مناطق سیل‌زده ارسال شد.

وی بیان کرد: از ابتدای جاری شدن سیل در استان‌های کشور خیران با کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود به یاری هموطنان سیل‌زده شتافتند که تا کنون بیش از یک‌میلیارد تومان به آسیب‌دیدگان کمک شده است و این امر همچنان ادامه دارد که این مسئله نقش مضاعف در تامین نیازهای اساسی دارد.

یاری هم‌استانی‌ها در راستای حل مشکلات مردم

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: یاری هم‌استانی‌ها در راستای حل مشکلات مردم می‌تواند نیازهای اساسی مردم را برطرف کند و در این زمینه بهره‌گیری از ظرفیت امدادگران کمک اساسی در راستای یاری‌رسانی به سیل‌زدگان است و از هیچ تلاشی در این  زمینه دریغ نمی‌شود.

قرارگیری کمک‌های نقدی به شکل ساده و سریع در دسترس آسیب‌دیدگان

دشتی تصریح کرد: کمک‌های نقدی نیز به شکل ساده و سریع در دسترس آسیب‌دیدگان قرار می‌گیرد و در این زمینه از نیکوکاران انتظار داریم تا یاری‌رسان سیل‌زدگان باشند و دردی از آلام آنان را آرام کنند که در مجموع ۴۵۰ میلیون تومان توسط خیران از طریق مراکز نیکوکاری ارسال شده است.

وی بیان کرد: کمک‌های نقدی نیز اعم از البسه و کفش نو و بسته‌های موادغذایی و آب معدنی در اختیا ر مناطق سیل‌زده قرار می‌گیرد تا بتوانیم به این شرایط سخت و طاقت‌فرسا آرامش و شادابی را بخشیده و به تمامی اهداف خود در این زمینه جامه عمل بپوشانیم.

انتهای پیام/