رئیس شورای شهر اردبیل:

رئیس شورای شهر اردبیل با بیان اینکه دو پروژه مشارکتی در اردبیل اجرا می‌شود، گفت: در سالی که مزین به رونق تولید است امیدواریم فعالیت‌های عمران و آبادانی شهرداری نیز رونقی مضاعف بگیرد.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

رئیس شورای شهر اردبیل در شصت و دومین جلسه رسمی شورای شهر در دوره پنجم با تبریک سال جدید اظهار کرد: در سالی که مزین به رونق تولید است امیدواریم فعالیت‌های عمران و آبادانی شهرداری نیز رونقی مضاعف بگیرد.

علیرضا پوستی خاطرنشان کرد: ما در حالی اعیاد پرخیر و برکت شعبانیه را سپری می‌کنیم که مردم عاشق اهل بیت به ویژه امام حسین(ع) و حضرت عباس(ع) جشن‌های مردمی را در مناطق مختلف شهر برگزار کرده و قدردان زمات و تلاش‌های پاسداران و مجاهدت جانبازان هستیم.

.وی افزود: امیدواریم در سال جدید شورا و شهرداری با تمرکز روی پروژه‌های مشارکتی و سرمایه‌گذاری و تکمیل پروژه‌های نیمه تمام بتواند اهداف خود را به ثمر بنشاند.

رئیس شورای شهر اردبیل از موافقت اعضای شورا با واگذاری زمین برای احداث کلانتری در گلمغان خبر داد و گفت: قرار بود در قبال این موافقت شورا و شهرداری نیروی انتظامی استان اردبیل نیز سند مالکیت بازار امام حسین(ع) را به نام شهرداری انتقال دهد و امیدواریم در مراحل بعد این کار به نتیجه برسد.

پوستی همچنین از موافقت اعضای شورای شهر با تغییر کاربری زمین برای واگذاری قطعات تفکیکی به کارکنان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل خبر داد و بیان کرد: قرار شد از ۴۴ قطعه تفکیکی ۲۰ قطعه به شهرداری و مابقی قطعات نیز به صاحبان این اراضی واگذار شود که البته این مصوبه شورای شهر در صورت تصویب در کمیسیون ماده ۵ قابلیت اجرایی پیدا می‌کند.

وی تصریح کرد: اعضای شورای شهر با اجرای پروژه مشارکتی بازی‌های کابلی و هیجانی نظیر زیپ لاین با دوچرخه در شورابیل به شکل BOTموافقت کردند تا در قبال ۱۴ سال بهره‌برداری مشارکت کننده این پروژه با سرمایه‌گذاری بیش از ۶۰ میلیارد ریال اجرایی و عملیاتی شده تا هموطنان از این پروژه گردشگری در شورابیل استفاده کنند.

وی گفت: شوری عالی سرمایه‌گذاری شهرداری اردبیل با اجرای این پروژه توسط یکی از سرمایه‌گذاران زبده در این حوزه موافقت کرده که امیدواریم با بازدیدی که اعضای شورای شهر از محل اجرای این پروژه انجام می‌دهند برای اولین بار زیپ لاین دوچرخه در شورابیل در زمین مناسب و بدون معارض اجرایی و عملیاتی شود تا از این بازی‌های هیجانی همشهریان و گردشگران استفاده کنند.

پوستی در مورد احداث دومین مسیر سلامت و دوچرخه سواری نیز اظهار کرد: براساس طراحی مسیر که از میدان پلیس به سمت دانشگاه سپس ادامه آن تا جوار نمایشگاه بین‌المللی، خیابان دکتر معماری، خیابان ولایت تا روبروی پروژه مشارکتی تیراژه ادامه پیدا می‌کند مسیر دوم دوچرخه سواری با اسانداردهای لازم تعریف شده تا در سالجاری عملیاتی و اجرایی شود.

انتهای پیام/