عضو شورای شهر اردبیل:

عضو شورای شهر اردبیل گفت: در اجرای پروژه‌های مشارکتی و واگذاری زمین به سرمایه‌گذاران باید نهایت دقت انجام شود تا اراضی بدون معارض به این سرمایه‌گذاران واگذار شده و زمینه اجرای پروژه‌ها به سرعت و با مطلوبیت فراهم آید.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

یعقوب هاشمی در جلسه رسمی شورای شهر اردبیل اظهار کرد: در هیر پروژه مشارکتی پل تمام شیشه‌ای در حال تکمیل و افتتاح قرار گرفته که اطراف این مجموعه به حالت بلاتکلیف و بدون توجه شهرداری و مسئولان امر به حال خود رها شده است.

وی خاطرنشان کرد: باید از محل احداث زیپ لاین در اردبیل بازدید انجام شود تا بعد از اجرای پروژه مشکلی از بابت تامین زیرساخت‌ها و محوطه‌سازی به وجود نیاید که قطعا نباید ایرادات و اشکالات پروژه‌های گذشته را دوباره تکرار کنیم.رئیس کمیسیون ترافیک و حمل و نقل شورای شهر اردبیل افزود: نباید همچون پروژه تیراژه که زمین آن معارض داشته و امکان اجرای این پروژه تاکنون به وجود نیامده ما در عملیاتی کردن پروزه‌های مشارکتی با مشکل و تاخیر و تعلل روبرو شویم.

هاشمی ادامه داد: باید در کنار رفع معارض احتمالی در واگذاری زمین استانداردها در اجرای پروژه‌های ورزشی و تفریحی گردشگری فراهم آید تا در آینده مشکلی از بابت ایمنی و تامین سلامت مردم نداشته باشیم.

رئیس کمیسیون ترافیک و حمل و نقل شورای شهر اردبیل بیان کرد: بنده در تصمیم‌گیری در ارتباط با پروژه BRT نیز دقت و بازدید از محل اجرا را به مانند اجرای مسیر دوم سلامت در اردبیل پیشنهاد کردم اما همکاران ما در شورا چندان بهایی به این پیشنهادات ندادند در حالی که انتظار می‌رود در اجرای مسیر سلامت جدید دیدگاه کمیسیون عمران و نظرات آنها مورد توجه قرار گیرد.

عضو شورای شهر اردبیل اجرای پروژه‌های مشارکتی را در روند توسعه و عمران شهری بسیار ضروری و حیاتی خواند و تصریح کرد: باید تصمیم‌گیری‌ها به نحوی باشد تا در آینده خود ما و دیگران غصه غفلت و بی‌توجهی‌های احتمالی را نخورده و با مطلوبیت و شایستگی زمینه اجرای این پروژه‌ها فراهم آید.

انتهای پیام/