رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اردبیل گفت: براساس هماهنگی‌های انجام شده مسابقات بین‌المللی کیک بوکسینگ به میزبانی استان اردبیل برگزار می‌شود.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

جمال پیله‌ور اظهار داشت: براساس هماهنگی‌های انجام شده مسابقات بین‌المللی کنتاکت کیک بوکسینگ به میزبانی استان اردبیل در خردادماه امسال برگزار می‌شود که تلاش و جدیت بر میزبنی هر چه شایسته‌تر از این رویداد بین‌المللی است.

حضور هشت تیم از کشورهای مختلف در این مسابقات

وی از حضور هشت تیم از کشورهای مختلف در این مسابقات خبر داد و گفت: این تیم‌ها از کشورهای ایران، ژاپن، دانمارک، ترکیه، عراق، ژاپن، تاجیکستان و آذربایجان در اردبیل حضور می‌یابند تا در این دوره از رقابت‌ها مشارکت داشته باشند.

برنامه‌ریزی برای آماده‌سازی بسترهای لازم برای برگزاری این دوره از رقابت‌ها

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اردبیل از برنامه‌ریزی برای آماده‌سازی بسترهای لازم برای برگزاری این دوره از رقابت‌ها خبر داد و افزود: تلاش و جدیت بر این است تا با جلب مشارکت و همکاری دستگاه‌های مرتبط در این حوزه بتوانیم شرایط میزبانی مناسب را برای برگزاری این دوره از رقابت‌ها فراهم آوریم.

جلب و جذب هر چه بیشتر جوانان به سمت فعالیت‌ها ورزشی 

پیله‌ور برگزاری این رقابت‌ها در استان را زمینه‌ساز توسعه ورزش کیک بوکسینگ در استان دانست و بیان کرد: از مهمترین برنامه‌هایی که در اردبیل پیگیری می‌شود جلب و جذب هر چه بیشتر جوانان به سمت فعالیت‌ها ورزشی بوده که میزبانی از رقابت‌های مختلف ورزشی می‌تواند در این زمینه تاثیر بسزایی ایفا کند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اردبیل تصریح کرد: مسابقات بین‌المللی کنتاکت کیک بوکسینگ براساس هدفگذاری‌های انجام شده از ۱۶ تا ۱۷ خردادماه امسال به مدت دو روز در اردبیل میزبانی می‌شود که برای برگزاری این رقابت‌ها سالن شهید آسمانی اردبیل تدارک دیده شده است.

انتهای پیام/