علی رحمتی گفت: در سال گذشته ۳۴ هزار و ۵۵۴ برگه معاینه فنی و در طرح نوروزی نیز یک هزار و ۳۶۷ برگه معاینه فنی برای خودروهای سنگین در سطح استان صادر شده است.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

علی رحمتی در بازدید از مرکز معاینه فنی اردبیل اظهار داشت: صدور مجوز تردد ناوگان حمل و نقل عمومی استان منوط به رفع نقص فنی و حصول اطمینان از ایمنی خودرو بوده و انتظار می‌رود رانندگان فعال در این حوزه به این مهم توجه جدی داشته و نسبت به رفع نقش خودرو اقدام کنند.

وی تصریح کرد: مدیران فنی مستقر در شرکت‌های حمل و نقل موظف هستند قبل از حرکت وسایل نقلیه نسبت به تست فنی آن اقدام کنند تا در صورت وجود مشکل در سیستم فنی این خوردوها قبل از حرکت نسبت به رفع آنها اقدام کنند.

صدور مجوز تردد پس از حصول اطمینان از وضعیت ایمنی خودرو

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل بیان کرد: پس از حصول اطمینان از وضعیت ایمنی خودرو مجوز تردد صادر می‌شود و این فرایند شامل تمامی ناوگان حمل و نقل عمومی و جاده‌ای استان است.

چهار مرکز معاینه فنی ویژه خودروهای سنگین نیز در استان دایر است

رحمتی با بیان اینکه علاوه بر این در وضعیت فعلی چهار مرکز معاینه فنی ویژه خودروهای سنگین نیز در استان دایر است، افزود: در سال گذشته ۳۴ هزار و ۵۵۴ برگه معاینه فنی و در طرح نوروزی نیز یک هزار و ۳۶۷ برگه معاینه فنی برای خودروهای سنگین در سطح استان صادر شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: ایمنی و سلامت فنی ناوگان حمل و نقل به ویژه در اتوبوس‌های مسافربری با حساسیت ویژه دنبال می‌شود و لازم است رانندگان نیز به منظور تردد ایمن همکاری لازم را داشته باشند تا شاهد رضایتمندی مسافران از خدمات ارائه شده توسط این ناوگان باشیم.

انتهای پیام/