مدیر تربیت بدنی و فوق برنامه دانشگاه محقق اردبیلی گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده مسابقات ورزش‌های همگانی دانشجویان دانشگاه‌های استان اردبیل برگزار می‌شود.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

 

غلامرضا احمدزاده در جلسه هماهنگی برگزاری مسابقات ورزش‌های همگانی دانشگاه‌های استان اردبیل اظهار داشت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده مسابقات ورزش‌های همگانی دانشجویان دانشگاه‌های استان اردبیل برگزار می‌شود.

مسابقات باید تا ۱۶ اردیبهشت‌ماه امسال برگزار شود

وی با بیان اینکه این مسابقات باید تا ۱۶ اردیبهشت‌ماه امسال برگزار شود، گفت: تلاش و جدیت بر این است تا با هماهنگی‌های لازم بتوانیم زمینه برای برگزاری این مسابقات را تا ۱۶ اردیبهشت‌ماه برگزار کنیم و در این زمینه پیگیری‌های اساسی انجام می‌شود.

مسابقات ورزش‌های همگانی دانشجویان در ۹ رشته برگزار می‌شود

مدیر تربیت بدنی و فوق برنامه دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه مسابقات ورزش‌های همگانی دانشجویان دانشگاه‌های استان در ۹ رشته برگزار می‌شود، تصریح کرد: والیبال ۴ نفره، بسکتبال ۳ نفره، فوتسال(گل کوچک)، آمادگی جسمانی(کراس فیت) فریزبی، طناب زنی، دوگانه(دوچرخه سواری و دوی با مانع)، هفت سنگ مهارتی، دارت و هندپلو رشته‌‌های این دوره از مسابقات هستند.

برگزاری همه رشته‌های ورزشی در دو بخش دختران و پسران

احمدزاده با اشاره به اینکه همه رشته‌ها در دو بخش دختران و پسران برگزار می‌شود، افزود: در هر یک از رشته‌ها، یک تیم به مسابقات کشوری معرفی می‌شوند و مسابقات کشوری هم تابستان امسال در دانشگاه‌های الزهرا و همدان برگزار خواهد شد.

مدیر تربیت بدنی و فوق برنامه دانشگاه محقق اردبیلی بیان کرد: تلاش می‌کنیم تا با برنامه‌ریزی‌های لازم و ساماندهی فعالیت‌ها در این حوزه زمینه برای برگزاری هر چه بهتر این مسابقات را در سطح استان تا موعد مقرر فراهم کرده و با معرفی تیم‌های منتخب زمینه برای حضور آنها در مسابقات کشوری را مهیا کنیم.

انتهای پیام/