مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل گفت: در پی سانحه رانندگی در منطقه پلدختر استان لرستان دو نفر از عوامل اجرایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل در حال انجام ماموریت جان باختند، اظهار کرد: تشییع پیکر جانباختگان بعد از نماز جمعه برگزار می‌شود.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

 

فرهاد سبحانی اظهار کرد: در پی سانحه رانندگی چهارشنبه شب در منطقه پلدختر استان لرستان در تصادف دلخراش خودروی کارکنان بنیاد مسکن استان اردبیل، دو نفر از عوامل اجرایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل که به عنوان استان معین برای مناطق سیل‌زده معمولان انتخاب و در حال انجام ماموریت بودند جان باختند همچنین در این حادثه تلخ دو نفر هم مصدوم شدند.

وی افزود : این افراد از طرف بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل برای ارزیابی منطقه سیل‌زده به ماموریت رفته بودند که متاسفانه تصادف کردند که یکی از مصدومان این حادثه هم‌اکنون در شرایط مساعدی قرار دارد و دیگر مصدوم این حادثه در اتاق عمل تحت جراحی قرار گرفته است.

سبحانی اذعان کرد: با تصمیم نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل و مسؤولان استانی، مراسم تشییع پیکر جانباختگان این حادثه بعد از نماز جمعه این هفته اردبیل با حضور جمعی از مسؤولان استان و مردم ولایی اردبیل برگزار می‌شود.

انتهای پیام/