دادستان عمومی و انقلاب مرکز اردبیل گفت:با روزه خوارانی که در ملا عام غذا خورده و مرتکب جرم می شوند برخورد قانونی می شود چرا که این اقدام شرعا و قانونا جرم به حساب می آید.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

ناصر عتباتی اظهار داشت: با روزه خوارانی که در ملا عام غذا خورده و مرتکب جرم می شوند برخورد قانونی می شود چرا که این اقدام شرعا و قانونا جرم به حساب می آید و دستورات لازم برای برخورد با سرنشینان یا رانندگانی که روزه خواری می کنند در دستور کار قرار دارد.

تکالیف دستگاه‌های اجرایی استان در ایام ماه مبارک رمضان

وی بیان کرد: تکالیف دستگاه‌های اجرایی استان در ایام ماه مبارک رمضان مشخص شده و دستورات لازم صادر شده و در صورت وقوع جرم با خاطیان برخورد خواهد شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: برخورد جدی با اصناف و بازاریان و نیز صاحبان رستوران‌ها و آشپزخانه هایی که طبق قانون و ابلاغیه عمل نکنند در دستور کار قرار دارد و در این زمینه با متخلفان بدون هیچ اغماض چشم پوشی برخورد خواهد شد تا به سزای اعمالشان برسند.
اهمیت به شرع و قانون در ماه مبارک رمضان

عتباتی تصریح کرد: با توجه به این که اهمیت به شرع و قانون در ماه مبارک رمضان امری مهم و اساسی است با کسانی که در راستای ترویج فرهنگ روزه خواری گام بردارند، برخورد جدی خواهیم داشت.

وی بیان کرد: در این ماه تیم های بازرسی و نظارتی در سطح استان فعال هستند و صنوف متخلف در صورت عدم رعایت ضوابط و مقررات قانونی به مراجع قضایی و انتظامی معرفی و با واحدهای خدماتی و صنوفی که بدون اخذ مجوزهای لازم ارائه خدمات نمایند، برخورد قانونی خواهد شد و پلیس اردبیل با تشکیل تیم های تخصصی آموزش دیده گشت های خود را در سطح شهر افزایش خواهند داد و با هرگونه روزه خواری برخورد میکند.

انتهای پیام/