امام جمعه پارس آباد مغان با اشاره به آغاز برداشت محصول سیر در منطقه، از ورود دلالان برای خرید و فروش این محصول انتقاد کرد.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

حجت الاسلام سید سعید رشادی با تبریک حلول ماه مبارک رمضان، گفت: تقویت اراده انسان، درک گرسنگی، به فکر همنوع بودن، پرهیز از اسراف و پرخوری، از اهداف واجب شدن روزه در ماه مبارک رمضان است.

امام جمعه پارس آباد در ادامه با بیان اینکه پرداخت به موقع زکات در راستای رفع مشکلات نیازمندان و محرومان جامعه بسیار موثر است، به اهمیت زکات اشاره کرد و از کشاورزان خواست در پرداخت زکات محصولات خود اهتمام ویژه داشته باشند.

رشادی با اشاره به ۲۵ اردیبهشت ماه روز پاسداشت زبان فارسی و بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی، ادامه داد: این شاعر پرآوازه با اثر خود، اولین کسی بود که اقدام به احیای زبان فارسی کرد.

وی همچنین با اشاره به آغاز برداشت محصول سیر در منطقه، از جولان دلالان در خرید و فروش این محصول انتقاد کرد و از فرماندار و مسوولان خواست در حمایت از کشاورزان و خرید تضمینی و صادرات این محصول تصمیمات مناسبی اتخاذ کنند.

خطیب نمازجمعه پارس آباد با اشاره به اقدامات اخیر آمریکا و پاسخ قاطع ایران به تحریم‌های این کشور علیه ملت ایران، تصریح کرد: ایران اسلامی صداقت خود را در خصوص برجام در سطح بین المللی به دنیا ثابت کرده است و بیانیه اخیر شورای عالی امنیت ملی، نشانگر اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران است.

گفتنی است، نمازگزاران پارس آباد مغان در حمایت از‌ بیانیه شورای‌ امنیت‌ ملی و محکومیت بدعهدی آمریکا و هم‌پیمانانش در برجام بعد از نمازجمعه از مقابل مصلی امام خمینی(ره) به سمت میدان امام حسین(ع) این شهر راهپیمایی کردند.

انتهای پیام/آران مغان