سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل:

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل گفت: بسیاری از مردم در نقاط مختلف کشور، شهر نیر را با منطقه بولاغلار می‌شناسند، بنابراین ساماندهی وضعیت آن، در قالب طرح جامع گردشگری جزو اولویت‌های اصلی این شهرستان است.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

مسعود امامی یگانه
مسعود امامی یگانه  در جلسه بررسی وضعیت شهر نیر اظهار داشت: این شهرستان به دلیل دارا بودن جاذبه‌های گردشگری فراوان اعم از مناظر بکر طبیعی و آب‌های گرم معدنی، نقش مهمی را در جذب گردشگر به استان ایفا می‌کند.
وی با اشاره به اهمیت شهر نیر به عنوان مدخل ورودی استان افزود: همه ساله گردشگران بسیاری، از نقاط مختلف کشور از شهر نیر وارد استان می‌شوند که این امر نشانگر ضرورت ساماندهی خیابان‌ها و مناظر شهری است.
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل تصریح کرد: با توجه به نزدیک شدن به فصل تابستان و افزایش تردد مسافران در این ایام، ساماندهی وضعیت خیابان اصلی این شهر بسیار حائز اهمیت است که با هماهنگی‌های انجام گرفته به دنبال اجرای آن هستیم.
امامی یگانه بیان کرد: یکی دیگر از خواسته‌های به‌حق مردم این منطقه، تعیین تکلیف کمربندی شهرستان نیر است که دفتر فنی استانداری مسئولیت پیگیری آن را بر عهده دارد وتلاش و جدیت بر این است تا در این زمینه نیز اقدامات لازم انجام شود.
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل گفت: برای بررسی وضعیت پروژه‌های عمرانی، جلسه‌ای با حضور فرماندار شهرستان و دستگاه‌های مربوطه در راستای رفع مشکلات عمرانی آن شهرستان برگزار خواهیم کرد.
وی با اشاره به ظرفیت‌های گردشگری شهرستان نیر به ویژه منطقه بولاغلار اظهار کرد: بسیاری از مردم در نقاط مختلف کشور، شهر نیر را با منطقه بولاغلار می‌شناسند، بنابراین ساماندهی وضعیت آن، در قالب طرح جامع گردشگری جزو اولویت‌های اصلی این شهرستان است.

انتهای پیام/تسنیم