استاندار اردبیل خبر داد

 استاندار اردبیل با بیان اینکه فاز اول تصفیه خانه فاضلاب شهرهای پارس‌آباد و بیله‌سوار امسال تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید،گفت: براساس رایزنی با مدیرعامل آب و فاضلاب کشور اعتبارات لازم برای اجرای پروژه‌های آبرسانی به روستاهای پارس آباد و بیله سوار تأمین می‌شود.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

اکبر بهنام جو
 اکبر بهنام جو در دیدار با مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور با حضور نماینده مردم پارس آباد و بیله سوار در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: در نشست مشترک و پس از بررسی‌ها مقرر شد امسال فاز اول و سال آینده فاز دوم تصفیه خانه دو شهر پارس آباد و بیله سوار نهایی و به بهره برداری برسد.
وی ازتأمین منابع اعتباری برای تکمیل مجتمع‌های آبرسانی استان نیز خبر داد و یادآور شد: براساس رایزنی با مدیرعامل آب و فاضلاب کشور اعتبارات لازم برای اجرای پروژه‌های آبرسانی به روستاهای پارس آباد و بیله سوار تأمین می‌شود.
استاندار اردبیل بیان داشت: آبرسانی به روستای خوجین خلخال نیز از جمله موارد درخواستی بود که مقرر شد ۵۰ درصد اعتبار از محل ملی و ۵۰ درصد استانی برای ساماندهی و خط انتقال داخلی تأمین شود.
بهنام جو افزود: روند اجرای ماده ۵۶ در خصوص تأمین اعتبار فاضلاب شهر اردبیل نیز تا هفته آینده اجرایی شده و اعتبار لازم برای این امر نیز اختصاص می‌یابد.

انتهای پیام/