نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: شاخص‌های توزیع اعتبار در استان اردبیل مناسب نبوده و نیازمند بازنگری است.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

رضا کریمی

رضا کریمی در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه اردبیل اظهار داشت: شاخص‌های توزیع اعتبار در استان اردبیل مناسب نبوده و نیازمند بازنگری است و با توجه به این که در دو سال اخیر علی‌رغم پیگیری‌های انجام یافته نتیجه‌ای به دست نیامده باید کارشناسی‌های لازم توسط فرمانداران و مسئولان ذی‌ربط انجام شود.

وی بیان کرد: انتظار ما از مدیران دستگاه‌های اجرایی این است که فعالیت در جذب اعتبارات را مبنای کار قرار دهند و با انجام تعاملات و هماهنگی‌های بیشتر نسبت به جذب اعتبارات گام بردارند و برای رونق و توسعه اقتصادی استان اقدامات لازم را انجام دهند که این مسئله برای ما یک اولویت اساسی و مهم است.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: در سالی که مزین به نام رونق تولید است باید اهتمام جدی مسئولان نیز برای تحقق این مهم مبنای کار قرار گیرد تا اشتغال‌زایی و رونق اقتصادی به صورت عملی تحقق یابد و بتوانیم در توسعه استان حرفی برای گفتن داشته باشیم.

 

سد

 

کریمی تصریح کرد: سدهای معیشتی ظرفیتی مناسب برای توسعه استان است که باید با احداث آن‌ها به عنوان یک ضرورت مهم نارسایی‌ها و مشکلات پیش رو در این حوزه را از سر راه برداشته و با رونق کشاورزی و اشتغال‌زایی مستمر به تمامی اهداف خود جامه عمل بپوشانیم.

وی بیان کرد: اردبیل به عنوان یک استان کشاورز محور مسوب می‌شود که نقش مهمی در افزایش تولیدات ناخالص داخلی دارد که باید از این مهم در اجرای طرح‌های صنایع تبدیلی و تکمیلی بخش کشاورزی استفاده شود که این مسئله در حال حاضر به عنوان یک اولویت مهم و اساسی مبنای کار است.

انتهای پیام/