فرماندار خلخال با اشاره به اینکه کار عملکرد مسئولان ضعیف، ناتوان وکم کار ادارات و دستگاه های اجرایی رسانه ای، بازخواست و به اطلاع افکار عمومی خواهد رسید، گفت: کار برخی از مسئولان در حل مشکلات مردم به حدی ضعیف شده که به جای رسیدگی به مشکلات مردم بحران سازی می‌کنند.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

فریدون بابایی

فرماندار خلخال گفت: عملکرد مسئولان ضعیف، ناتوان وکم کار ادارات و دستگاه های اجرایی رسانه ای ، بازخواست و به اطلاع افکار عمومی خواهد رسید.

فریدون بابایی در جلسه ستاد تسهیلات اجرایی سفر خلخال افزود: کار برخی از مسئولان در حل مشکلات مردم به حدی ضعیف شده که به جای رسیدگی به مشکلات مردم بحران سازی می‌کنند.

او اظهار داشت: انتظار از همه مسئولان دستگاه‌های اجرایی پای کار بودن به معنای واقعی، انجام وظایف محوله قانونی با پرهیز از هرگونه ایجاد تنش و نارضایتی در بین مردم در کنار ارتقای رضایتمندی عمومی از نحوه عملکرد دستگاه‌های دولتی است.

بابایی گفت: قطع برق یک مدرسه توسط شرکت برق خلخال به بهانه بدهی معوقه در زمان برگزاری امتحانات پایان سال، بر هم زدن آرامش دانش آموزان در سر جلسه امتحان و نمونه‌ای از بحران سازی و ضعف عملکرد می‌باشد.

او وظیفه مسئولان و حاکمیت را ایجاد آرامش در جامعه با پرهیز از ایجاد تنش بین ۲ مسئول، فراهم کردن رونق اقتصادی منطقه و حل مشکل مردم با همکاری و هماهنگی دستگاه‌های اجرایی با یکدیگر دانست.

فرماندار خلخال همچنین با اشاره به قرار گرفتن در آستانه تعطیلات عید فطر و پیش بینی حضور انبوه گردشگران و مسافران در این شهرستان بر لزوم آمادگی مسئولان عضو ستاد تسهیلات سفر برای استقبال شایسته از میهمانان تاکید کرد.

 

ترافیک گردشگران

 

بابایی با بیان اینکه قیمت غذا در خلخال بالاتر از سایر مناطق استان اردبیل است: گفت: مراجعه میهمانان و گردشگران به فرمانداری و اعتراض به قیمت‌های بالای غذا حاکی از ضعف نظارت بر روند فعالیت رستوران‌های شهر از سوی دستگاه‌های نظارتی و بازرسی شهرستان است.

وی اظهار داشت: بررسی‌های انجام شده از غذاخوری‌های خلخال حاکی از این واقعیت است که هیچ نظارتی از سال ۹۶ به بعد برای نرخ گذاری غذا در این امکان از سوی اتاق اصناف و یا اتحادیه‌های صنفی صورت نگرفته و ارائه مواد غذایی غیر بهداشتی و یا عدم رعایت موازین بهداشتی در برخی از اماکن تهیه و توزیع مواد غذایی نیز نگران کننده است.

وی اظهار کرد: برغم اینکه بازاریان خلخال منصف بوده و رعایت حال مردم را می‌کنند ولی عده‌ای افراد سودجو و فرصت طلب با استفاده از ورود گردشگران و افزایش جمعیت شناور دست به اقداماتی می‌زنند که منجر به افزایش قیمت کالاهای اساسی و آشفتگی در بازار می‌شود.

انتهای پیام/ایرنا