محمد فیضی می گوید: هیچ دولتی به اندازه دولت تدبیر و امید اقدام شاخصی در راه آهن اردبیل، بهداشت و درمان، ورزش، راه و شهرساری، میراث فرهنگی و ارتباطات فناوری انجام نداده ولی متاسفانه این اقدامات بخوبی به اطلاع افکار عمومی نرسیده است.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

محمد فیضی

نماینده اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به رغم اجرای پروژه های شاخص اطلاع رسانی خوبی از عملکرد دولت در استان اردبیل نمی کنند.

محمد فیضی در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه اردبیل افزود: هیچ دولتی به اندازه دولت تدبیر و امید اقدام شاخصی در راه آهن اردبیل، بهداشت و درمان، ورزش، راه و شهرساری، میراث فرهنگی و ارتباطات فناوری انجام نداده ولی متاسفانه این اقدامات بخوبی به اطلاع افکار عمومی نرسیده است.

وی اضافه کرد: دولت تدبیر وامید راه آهن اردبیل –میانه را شتاب بخشید بطوریکه از محل فاینانس داخلی اعتبارات مورد نیاز این پروژه تامین شد.

فیضی بیان کرد: در بهداشت و درمان هم طرح های بزرگی در دولت تدبیر و امید افتتاح شد ولی این عملکرد ها برجسته نشده و به مردم اطلاع داده نشده است.

نماینده اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مدیران دستگاه های اجرایی کار های اجرا شده در دولت را برجسته کنند، افزود: این نهایت بی انصافی است که به جای اطلاع رسانی درست دولت تخریب شود.

فیضی جذب اعتبارات از سوی مدیران دستگاه های اجرایی را یادآور شد و گفت: اعتبارات توزیع نشده در وزارتخانه ها موجود است که مدیران دستگاه های اجرایی می توانند با پیگیری این اعتباراتن را جذب کنند.

نماینده اردبیل احداث فاضلاب نمین و اتمام آن را مطالبه مردم این شهر دانست و افزود: سالیان سال مردم آرزوی اجرای این طرح را داشتند و باید کار های اجرا شده به اطلاع مردم برسد.

وی با اشاره به تامین اعتبار پروژه جاده اردبیل- سراب افزود: برای اجرای این پروژه باید اعتبار مورد نیاز تخصیص یابد.

انتهای پیام/