رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل:

رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل گفت: داوطلبان مجلس شورای اسلامی تا ۱۶ خرداد ماه برای استعفا فرصت دارند و این تاریخ آخرین فرصت برای آنان محسوب می‌شود.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

بهروز ندایی
بهروز ندایی اظهار کرد:   داوطلبان مجلس شورای اسلامی تا ۱۶ خرداد ماه برای استعفا فرصت دارند و این تاریخ آخرین فرصت برای آنان محسوب می‌شود و این مورد جزو ماده ۲۹ قانون انتخابات است.
وی با اشاره به لزوم دریافت تائدیه استعفای سمت اولویت اساسی است بیان کرد: مدیرانی که در سطح استان قصد دارند نامزد انتخابات شوند باید هر چه سریع‌تر نسبت به استعفای خود از مدیریت آن دستگاه اعلام آمادگی کرده و تاییدیه را در زمان ثبت نام به فرمانداری‌ها ارائه دهند.
رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل گفت: حفظ قوانین و چهارجوب آن اولویت اساسی است و انتظار ما از نامزدهای انتخاباتی این است که این مهم را مبنای کار قرار داده و در راستای عمل به آن و پایبندی به آن به شکل مناسب عمل کنند که این مسئله اولویت اساسی بوده و باید مورد توجه واقع شود.
ندایی تصریح کرد: کمیته‌های ستاد انتخابات استان تشکیل یافته و مقدمات لازم برای فعالیت آن‌ها انجام یافته که درصدد هستیم امسال نیز انتخابات را به دور از هر گون تخلفات برگزار کنیم و به تمامی اهداف خود در این زمینه دست یابیم که برنامه‌ریزی در این زمینه اولویت اساسی است.
وی بیان کرد: بار دیگر انتخابات با مشروعیت برگزار می‌شود  و داشتن وحدت و همدلی در برگزاری این انتخابات یک امر مهم و اساسی است که مردم ولایتمدار استان اردبیل با وحدت و همدلی در پای صندوق‌های رای رفته و جواب یاوه‌گویی‌های دشمنان را خواهند داد.

انتهای پیام/تسنیم