سرپرست ثبت احوال استان اردبیل:

سرپرست ثبت احوال استان اردبیل با بیان اینکه  تا آخر بهمن ماه امسال هم استانی‌ها فرصت دارند تا نسبت به دریافت کارت ملی هوشمند اقدام کنند، گفت:  از آن تاریخ به بعد به هیچ عنوان کارتی صادر نشده و همشهریان نمی‌توانند با کارت‌های سابق خود خدمات دریافت کنند. 


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

رسولی در جریان بازدید از مراکز ارائه خدمات ثبت احوال در اردبیل اظهار کرد: کارت‌های ملی قدیمی فاقد اعتبار بوده و از اول سالجاری به هیچ وجه مراکز ارائه کننده خدمات این کارت‌ها را مورد پذیرش قرار نمی‌دهند.
وی به مهلت ارائه شده برای هموطنان با هدف دریافت کارت هوشمند ملی اشاره و خاطرنشان کرد: همشهریان با مراجعه به دفاتر پیشخوان و یا پست می‌توانند نسبت به ارائه درخواست و انجام مراحل برای دریافت کارت ملی هوشمند اقدام و رسید مورد نظر را دریافت کنند.
سرپرست ثبت احوال استان اردبیل افزود: همشهریان با این رسیدی که از مراکز پستی و دفاتر پیشخوان دریافت می‌کنند می‌توانند خدمات مختلف دریافت کنند و تا زمان صدور کارت ملی هوشمند خود از طریق این برگه‌ها که در دستگاه‌های مختلف دارای اعتبار است از خدمات مختلف استفاده کنند.
رسولی گفت: تا پایان بهمن ماه سالجاری هم استانی‌ها فرصت دریافت کارت ملی هوشمند دارند و از آن به بعد به هیچ عنوان کارتی صادر نشده و همشهریان نمی‌توانند با کارت‌های سابق خود خدمات دریافت کنند.
وی هزینه پرداختی برای دریافت کارت ملی هوشمند را ۳۷ هزار تومان اعلام کرد و افزود: ۲۵ هزار تومان از این مبلغ به خزانه واریز، ۹ هزار تومان هزینه پرداختی برای دفاتر پیشخوان و ۳ هزار تومان نیز در هنگام فعال‌سازی کارت از هموطنان دریافت می‌شود.
سرپرست ثبت احوال استان اردبیل بیان کرد: با توجه به در پیش بودن موعد انتخابات انتظار می‌رود همشهریان در مهلت تعیین شده با مراجعه به دفاتر پیشخوان و یا پست و ایستگاه‌های تعریف شده نسبت به دریافت کارت ملی هوشمند اقدام کنند.

انتهای پیام/