فرماندار خلخال:

فریدون بابایی  با اشاره به شایعات در فضای مجازی گفت:پل معلق خلخال به مرحله آماده‌سازی پیم‌های استقرار پل نزدیک شده و شایعات در خصوص تعطیلی اجرای پل معلق خلخال بی‌اساس است.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

فریدون بابایی
فرماندار خلخال با اشاره به شایعات در فضای مجازی درخصوص اینکه کار اجرایی این پل تعطیل شده افزود: مردم شایعات فضای مجازی را باور نکنند و با یک سفر کوتاه به منطقه گردشگری ازناو می‌توانند خود در بالادست چشمه ازناو در محل کارگاه پل معلق شاهد عملیات برداشت ترانشه از ارتفاع کوه ازناو جهت استقرار پیم‌های دهانه پل معلق باشند.
فرماندار خلخال در خصوص میزان سرمایه‌گذاری در پل معلق این شهرستان نیز گفت: این پل معلق با سرمایه‌گذاری ۴۲ میلیارد تومان توسط سرمایه‌گذار بومی شهرستان خلخال در حال انجام است.
پل معلق مشگین شهر
بابایی در خصوص تسهیلات ارائه شده به این طرح گردشگری بیان داشت: تسهیلات ارائه شده به سرمایه‌گذار که در روزهای آینده پرداخت می‌شود تنها ۲۰ درصد از سرمایه‌گذاری است و ۸۰درصد آورده خود سرمایه‌گذار این طرح بوده است.
به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، در روزهای گذشته برخی خبرها در خصوص عدم احداث پل معلق خلخال و مقایسه این طرح با برخی شهرستان‌های استان در فضای مجازی منتشر شده بود.
پل معلق ازناو خلخال به عنوان یکی از جاذبه‌ها و مراکز جذب گردشگر به طول ۴۴۰ متر و ارتفاع یکصد متر با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در حال احداث است.

انتهای پیام/فارس