استاندار اردبیل خبر داد

استاندار اردبیل  با بیان اینکه سرمایه‌گذاری در حوزه امحای زباله در اردبیل انجام می‌شود، گفت:  نیاز است در این زمینه مردم و مسئولان ذیربط برای تحقق این مهم تمام تلاش خود را به‌کار گیرند.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

اکبر بهنام جو
اکبر بهناجو  در دیدار با فعالان محیط زیست در اردبیل اظهار داشت: سرمایه‌گذاری در حوزه امحای زباله در اردبیل انجام می‌شود و در این زمینه سرمایه‌گذاری اعلام آمادگی کرده که مجوزهای لازم صادر خواهد شد.
وی بیان کرد: پاکسازی محیط زیست برای ما حائز اهمیت است و نیاز است در این زمینه مردم و مسئولان ذیربط برای تحقق این مهم تمام تلاش خود را به‌کار گیرند.
استاندار اردبیل گفت: اردبیل یکی از استان‌های گردشگری کشور است که به همین منظور نیاز است ورودی شهر و محیط‌های گردشگری خالی از زباله باشد و جمع‌آوری مداوم زباله در مناطق گردشگری مبنای کار باشد.
بهنامجو با اشاره به اجرای طرح زباله در سطح استان بیان کرد: این اقدام باید به طور مستمر انجام شود تا شاهد پاک بودن محیط‌های گردشگری استان باشیم.
زباله
وی اظهار کرد: خوشبختانه اقدامات محیط زیست استان اردبیل بسیار خوب بوده و در صدور مجوزها و حفاظت محیط‌زیست اقدامات خوبی انجام یافته ‌که انتظار می‌رود این برنامه‌ها افزایش یابد.
بهنامجو از اجرای طرح فاضلاب شهری خبر داد و بیان کرد: مجوز جذب اعتبار در هفته‌های آینده انجام می‌شود که این طرح که برای همگان حائز اهمیت است اجرا شود.
وی توسعه جنگل‌کاری را بسیار مهم برشمرد و گفت:‌در این زمینه همگان باید اهتمام جدی داشته باشند و دریاچه‌ها نیز برای رفاه و آرامش مردم استفاده شود.
بهنامجو تصریح کرد: در حوزه شهر‌ک‌های گلخانه‌ای نیز اقدامات مناسبی انجام یافته و ۱۰ هکتار شهرک گلخانه‌ای وجود داشت و هم‌اکنون میزان نسبی این شهرک به ۳۵۰ هکتار می‌رسد که در نوع خود بی‌نظیر است.
وی از افزایش محصولات کشاورزی به یک میلیون تن برای امسال خبر داد و بیان کرد: در این زمینه طرح‌های مختلف کشاورزی در دستور کار است که رونق کشاورزی را به دنبال داشته است.

انتهای پیام/تسنیم