رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی اردبیل با بیان اینکه  سقوط به چاه فاضلاب جان کارگر اردبیلی را گرفت، گفت: مرد ۳۹ ساله‌ای که از کارگران زحمت‌کش شهرداری اردبیل بوده در حین انجام وظیفه در اطراف چاه فاضلاب به علت گازگرفتگی حاصل از فاضلاب، به چاه سقوط می‌کند.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

تصادف
 مجید غریبانی اظهار کرد: به دنبال تماس شهروندان با مرکز اورژانش ۱۱۵ اردبیل مبنی بر سقوط یک نفر داخل چاه فاضلاب نیروهای امدادی مرکز فوریت‌های پزشکی سریعا به محل وقوع حادثه اعزام شدند.
وی افزود: به‌دنبال این حادثه که در شهرک سینای اردبیل اتفاق افتاد، مرد ۳۹ ساله‌ای که از کارگران زحمت‌کش شهرداری اردبیل بوده در حین انجام وظیفه در اطراف چاه فاضلاب به علت گازگرفتگی حاصل از فاضلاب، به چاه سقوط می‌کند.
رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی اردبیل تصریح کرد: پس از سقوط این مرد به چاه پدر این فرد برای کمک وارد دریچه فاضلاب می‌شود که متاسفانه نمی‌تواند برای نجات فرزندش کار خاصی انجام دهد.
غریبانی اذعان کرد: مصدوم توسط عوامل آتش نشانی شهرداری اردبیل سریعا از چاه به بیرون کشیده شد و پرسنل اورژانس اقدامات احیای قلبی ریوی را شروع کردند ولی متاسفانه اقدامات احیای قلبی ریوی نیز به علت جراحات وارده موفقیت‌آمیز نبوده و این کارگر شهرداری اردبیل جان باخت.

انتهای پیام/فارس