عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: شفاف‌سازی تخصیص ارز ۴ هزار و ۲۰۰ تومانی باید در دستور کار قرار گیرد تا مشخص شود چه دست‌های آلوده‌ای پشت قضیه وجود دارد که در این زمینه از وزارت اطلاعات درخواست داریم موضوع را مورد بررسی قرار دهند.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

ولی ملکی

ولی ملکی با اشاره به این که تلاش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ساقط کردن اقدام جاسوسانه آمریکا خاری در چشم دشمنان بود بیان کرد: این اقدام شایسته و ارزشمند بار دیگر نقشه‌های شوم دشمنان را نقش بر آب کرده و آنان را سر جای خودشان نشاند و به دنیا ثابت کرد که حق همیشه پیروز است.

وزارت اطلاعات دست‌های آلوده‌‌ در تخصیص ارز ۴۲۰۰ را شناسایی کند

ملکی اظهار داشت: شفاف‌سازی تخصیص ارز ۴ هزار و ۲۰۰ تومانی باید در دستور کار قرار گیرد تا مشخص شود چه دست‌های آلوده‌ای پشت قضیه وجود دارد که در این زمینه از وزارت اطلاعات درخواست داریم موضوع را مورد بررسی قرار دهند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس ضمن تسلیت به مناسبت شهادت دکتر بهشتی و یارانش گفت: هفته قوه قضائیه فرصتی برای تبیین اهداف مهم این قوه در سطح کشور دارد که شبانه‌روز در راستای اعتلای اهداف ارزشمند انقلاب اسلامی گام برداشته و در خنثی‌سازی توطئه‌های داخلی و خارجی پیشگام هستند.

ملکی با بیان این که مجلس باید نحوه تخصیص ارز دولتی را به طور جدی پیگیری کند تصریح کرد: شفاف‌سازی دستگاه‌های مربوطه در زمینه اختصاص ارز ۴۲۰۰ تومانی یک اولویت اساسی است و در این زمینه از هیئت رئیسه مجلس انتظار می‌رود موضوع را با جدیت مورد بررسی قرار دهد.

وی با اشاره به این که فعالسازی واحدهای راکد و نیمه فعال راهکار کنترل قیمت کالاها در بازار است بیان کرد: با هدف کنترل وضعیت بازار و قیمت‌ها نیاز است در این زمینه رسیدگی به واحدهای راکد و نیمه‌راکد را در دستور کار قرار داده و مشکلات موجود در این زمینه را برطرف کنیم.

انتهای پیام/تسنیم