میرحمایت میرزاده  با اشاره ادعای رییس جمهور آمریکا مبنی سرنگونی پهباد ایرانی اظهار داشت: ایران اسلامی برخلاف آمریکا که بر هیچ عهدی پایبند نیست به تمامی تعهدات خود عمل کرده است.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

نماینده مردم شهرستان گرمی در مجلس شورای اسلامی گفت: ایران اسلامی برخلاف آمریکا که بر هیچ عهدی پایبند نیست به تمامی تعهدات خود عمل کرده است.
وی با بیان اینکه آمریکایی‌ها می‌خواهند با هر ترفندی که شده خود به عنوان قدرت اول منطقه معرفی کنند افزود: آمریکایی‌ها می‌خواهند به بهانه‌های مختلف خود را به عنوان قدرت اول منطقه معرفی کنند که به هیچ وجه نمی‌توانند ادعای خود را ثابت کنند و ایران اسلامی همواره جواب کارهای دشمنان را داده است.

پرونده هسته ‌ای ایران به شورای حکام آژانش تحویل می‌دهند

میرزاده تصریح کرد: دشمنان ایران اسلامی همواره قادر به انجام کاری نیستند و بعد از هر نیرنگی که علیه ایران انجام می‌دهند در یک بازه زمانی کوتاهی مشخص می‌گردد چراکه شرایط منطقه به گونه‌ای نیست که بخواهند برای ایران مشکلی درست کنند.
نماینده مردم شهرستان گرمی در مجلس شورای اسلامی با اشاره پرونده هسته‌ای ایران بیان کرد: دشمنان ایران قصد دارند هر روز پرونده هسته‌ای ایران را به شورای حکام آژانس بین‌المللی تحویل دهند.
وی اظهار کرد: دشمنان نیز در مقابل شورای حکام آژانس بین‌المللی به خوبی درک کرده‌اند که اگر در دنیا یک کشور فعالیت صلح آمیز دارد برای ایران است وهیچ تخطی هم از مواضع قانونی وبین المللی نکرده است.

انتهای پیام/تسنیم