چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ - ساعت : ۱۲:۰۶
۱۳۹۹/۰۶/۲۴ :: ۱۲:۱۲

روستایی که برای بدنیا آوردن پسر جایزه می دهند

شهردار می گوید: به اولین خانواده ای که پسر به دنیا بیاورد جایزه ای ویژه خواهد داد.

روستائی کوچک در جنوب کشور لهستان به نام ” Miejsce Odrzańskie ” در نزدیک مرز جمهوری چک وجود دارد که برای خانواده ها جایزه های مختلفی را در نظر گرفته است.

این روستا همانند سایر روستاهای جهان نیست و در طی ۹ سال گذشته هیچ یک از آنها فرزندی را به دنیا نیاورده اند و جوان ترین فرد این روستا ۱۲ سال سن دارد.

اکثر زوج های این روستا به ندرت پسر به دنیا می آورند و هیچ کس اطلاع دقیقی از این موضوع ندارد و بیش از ۳۰۰ خانم در این روستا وجود دارد.

کودک نوزاد

پسر بدنیا بیاورید تا جایزه بگیرید

به همین دلیل شهردار به نام ” راجموند فریسچکو ” در طی مصاحبه ای با خبرنگاران لهستانی گفت به اولین خانواده ای که پسر به دنیا بیاورد جایزه ای ویژه خواهد داد و رشد سن پیری و همچنین نادر بودن تولد کودکان پسر را یک مشکل اساسی خواند که در آینده ای نه چندان دور می تواند تبدیل به یک دغدغه اصلی شود.

چنین اتفاقی که در طی ۱۲ سال اخیر هیچ نوزادی به دنیا نیامده، می تواند بیانگر مشکلاتی در این خانواده ها باشد که باید حتما بررسی شود و از طرفی ممکن است به دلیل دخترزایی شدید در میان خانواده ها، آنها از زاد و ولد درمانده شده اند و با مراجعه پزشکان متخصص در این زمینه شاید بتوانند با این مشکل کنار بیایند.

اشتراک این خبر :
برچسب ها :

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است