بهرام آقاخانی گفت: نباید هیچ برنامه ورزشی همگانی در استان برای پرکردن آمارها و آمارسازی باشد و باید روسای هیئت‌های ورزشی باید تمامی برنامه‌های ورزشی همگانی خود را به صورت کاربردی اجرا کنند.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

بهرام آقاخانی

 

بهرام آقاخانی در چهارمین جلسه هم اندیشی روسای هیئت‌های ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل اظهار داشت: به‌زودی برنامه‌ها، اقدامات و عملکرد هیئت‌های ورزشی استان اردبیل بررسی می‌شود و روسای کم‌کار هیئت‌های ورزشی استان اردبیل تعیین و تکلیف می‌شوند.

وی با بیان اینکه روسای هیئت‌های ورزشی باید تمامی برنامه‌های ورزشی همگانی خود را به صورت کاربردی اجرا کنند افزود: نباید هیچ برنامه ورزشی همگانی در استان برای پرکردن آمارها و آمارسازی باشد و باید روسای هیئت‌های ورزشی باید تمامی برنامه‌های ورزشی همگانی خود را به صورت کاربردی اجرا کنند و برنامه‌های ورزشی همگانی نباید متکی یه رشته پیاده‌روی باشد بلکه باید از تمای رشته‌های ورزشی بهره‌ ببریم.

روسای کم‌کار هیئت‌های ورزشی استان اردبیل تعیین تکلیف می‌شوند

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: به‌زودی برنامه‌ها، اقدامات و عملکرد هیئت‌های ورزشی استان اردبیل بررسی می‌شود و روسای کم‌کار هیئت‌های ورزشی استان اردبیل تعیین و تکلیف می‌شوند.

آقاخانی مدال‌آوری ورزشکاران را در المپیاد‌های ورزشی بسیار با اهمیت دانست و تصریح کرد: مدال‌آوری ورزشکاران در المپیاد‌های ورزشی بسیار با اهمیت است که روستای هیئت‌های ورزشی باید در انتخاب و اعزام تیم‌ها و ورزشکاران به این مسابقات و المپیادها اهتمام و توجه ویژه‌ای داشته باشند و باید ورزشکارانی را به مسابقات اعزام کنیم که با آمادگی کامل در میدان حصور یافته و برای استان افتخارآفرینی کند.

ورزش سلامتی

طرح تابستانه یکی از مهم‌ترین  برنامه‌های وزارت ورزش و جوانان است

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل با تاکید بر اجرای هرچه گسترده و مطلوب طرح تابستانه در سطح استان اردبیل بیان کرد: طرح تابستانه یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین برنامه‌های وزارت ورزش و جوانان است که این طرح در سطح استان اردبیل به صورت باشکوه و گسترده در تمامی شهرستان‌ها با اجرای هر جمعه یک برنامه برگزار می‌شود.

وی توسعه ورزش بانوان را امری بسیار ضروری عنوان و اظهار کرد: در حال حاضر توسعه ورزش بانوان بسیار حائز اهمیت و امری بسیار ضروری و مهم است که باید در کنار برنامه‌های اولویت‌دار وزارت ورزش و جوانان در راستای پیشرفت و توسعه ورزش بانوان نیز گام‌های موثری برداریم و باید از فارغ التحصیلان رشته تربیت بدنی در هیات‌های ورزشی استفاده کنیم.


اخبار اردبیل، ورزش و جوانان استان اردبیل، بهرام آقاخانی

انتهای پیام/تسنیم