مرحله اول ممیزی شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل بر اساس سیستم مدیریت یکپارچه مبتنی بر استانداردهای ISO۹۰۰۱:۲۰۱۵,ISO۱۴۰۰۱:۲۰۱۵,ISO۴۵۰۰۱:۲۰۱۸ توسط شخص ثالث (شرکت توف نورد ایران) طی روزهای ۴ شهریور لغایت ۶ شهریور انجام یافت.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

در جلسه اختتامیه این ممیزی ابتدا معاون منابع انسانی شرکت سخن خود را با جمله هایی از کتاب معجزه ۶ سیگما آغاز کرد اگر به من بگویی فراموش می کنم ، اگر به من نشان دهی به خاطر می سپارم و اگر در گیرم کنی آن را درک می کنم سبحانی گفت: ممیزی مرحله اول این فرصت را برایمان فراهم کرد که برای مرحله دوم ممیزی آماده باشیم.
سپس دکتر بهرامی فرسر ممیز شرکت توف نورد گفت : خوشحالیم از اینکه کارکنان شرکت توزیع نیروی برق استان با عزم و جزم قوی توانسته اند در حوزه ریسک ها و فرصت ها ورود پیدا کنند و با رویکرد مبتنی بر ریسک توانسته اند ریسکهای خود را شناسایی کنند.
شرکت برق استان اردبیل
وی افزود در فرایند ممیزی اسناد و مستندات بررسی شد که این اسناد به روز رسانی و متناسب با الزامات جدید تهیه شده بود.
دکتر بهرامی فر عنوان کرد: از نظر تیم ممیزی آمادگی لازم در کارکنان شرکت جهت حضور ممیزی مرحله دوم وجود دارد و در اولین فرصت می شود برای صدور گواهینامه اقدام نمود.
سپس مدیر عامل شرکت با تقدیر از گزارش کامل و جامع دکتر بهرامی فر گفت :همکاران از این ممیزی به عنوان فرصت بهبود جهت انجام فرآیند های کاری استفاده کنند.
محمدی افزود : انشالله مواردی که دکتر بهرامی فر مطرح کردند با دید فرصت بهبود نگاه خواهیم کرد و موارد خواسته شده را با جدیت رعایت خواهیم کرد.

انتهای پیام/