مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان:

حجت الاسلام نجات فیاضی گفت: این مراسم ۲۱ شهریور ماه ساعت ۲۱:۳۰ در حسینیه ثارالله برگزار می‌شود که مهم‌ترین هدف ما تقویت هویت دینی و مذهبی و ارتقای معرفت شهروندان در دستور کار قرار گرفته است.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

محمد باقر منصوری

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام یافته و هماهنگی‌های به عمل آمده مراسم یادبود مرحوم حاج محمد باقر منصوری در اردبیل برگزار می‌شود.

حجت الاسلام نجات فیاضی در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم یادبود مرحوم محمد باقر منصوری اردبیلی اظهار داشت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام یافته و هماهنگی‌های به عمل آمده مراسم یادبود مرحوم حاج محمد باقر منصوری در اردبیل برگزار می‌شود.

وی ضمن تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام سوگواری ابا عبدالله الحسین(ع) بیان کرد: این مراسم ۲۱ شهریور ماه ساعت ۲۱:۳۰ در حسینیه ثارالله برگزار می‌شود که مهم‌ترین هدف ما تقویت هویت دینی و مذهبی و ارتقای معرفت شهروندان در دستور کار قرار گرفته است.

محمد باقر منصوری

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: حاج منصوری از مداحان خوش‌نام و آوازه کشورمان بود که در راه اهل بیت(ع) قدم برداشت و باید مراسم یادبود چنین شخصیت‌های فقید و برجسته‌ای به صورت مستمر و دائم در سطح استان برگزار شود.

فیاضی با اشاره به هدف برگزاری مراسم یادبود مرحوم منصوری نیز تصریح کرد: تکریم و تجلیل از شخصیت حسینی، ولایی و انقلابی این شخصیت به عنوان لازمه اساسی است و در این زمینه باید متولیان مربوطه در راستای برگزاری باشکوه این مراسم نهایت همکاری و مشارکت را داشته باشند.

وی بیان کرد: از هم‌استانی‌ها برای حضور در این مراسم معنوی و ارزشمند دعوت به عمل می‌آید که امیدواریم با حضور در این مراسم محفل ما را گرم و روشن کنند و بازنده نگهداشتن یاد و خاطره مداحان، شاعران نامدار عاشورایی و شهدای والامقام کربلا اقدام کنند.


برگزاری مراسم یادبود و چهلم محمد باقر منصوری در اردبیل

انتهای پیام/تسنیم