معاون استاندار اردبیل خبر داد

مسعود امامی یگانه با بیان اینکه۴۹ مورد نقاط حادثه خیز در محورهای مواصلاتی استان شناسایی شده است، گفت: ۱۰ مورد آن مرتفع شده و رفع موارد دیگر با اولویت در دستور کار کمیسیون قرار گرفت.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

مسعود امامی یگانه

مسعود امامی یگانه در جلسه کمیسیون ایمنی راه‌های استان با اعلام این خبر اظهار کرد: به منظور نظارت و کنترل بیشتر بر جاده‌های مواصلاتی استان گشت‌های کنترل نامحسوس با همکاری دستگاه‌های اجرایی در سطح محورهای مواصلاتی استان تقویت می شود.

وی با اشاره به اینکه شهریور ماه به خصوص ایام پایانی این ماه پیک مسافر و ورود گردشگران به استان است ، گفت: قرار بر این است در محورهای که به نصب علائم راهنمایی و رانندگی و چراغ‌های روشنایی و نیز آشکار سازی سرعت گیرها نیاز است،

وی بیان کرد: اقدامات لازم توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای انجام شود و نیز همه دستگاه‌های امدادی از جمله هلال احمر و اورژانس حضور فعال خواهند داشت تا بتوانیم با نظارت و کنترل مطلوب ترافیک جاده ای و مدیریت تردد‌ها، تصادفات جاده‌ای را کاهش دهیم.

مانیتورینگ ترافیک

کنترل نامحسوس ترافیک جادهای تقویت می‌شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل از تقویت کنترل نامحسوس ترافیک جاده‌ای در استان خبرداد.

امامی اظهار کرد: امیدواریم با رعایت سرعت مطمئنه در رانندگی و توجه به هشدارهای پلیس شاهد تصادفات و سوانح رانندگی در جاده‌ها نباشیم.

امامی به تغییرات جوی و احتمال بار‌ های رگباری و باران و کاهش محسوس دما در روزهای آتی نیز اشاره و به رانندگان توصیه کرد نکات ایمنی را رعایت کنند.


نصب چراغ های روشنایی  و آشکار سازی سرعت گیرها

انتهای پیام/ایسنا