دبیر کمیسیون اجرائی مدیریت ایمنی حمل و نقل استان اردبیل افزود:محصولات کشاورزی،سیمان،آب معدنی،انواع چوب و گازوئیل عمده کالاهای جابجا شده استان در ۵ ماه گذشته است.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)


علی رحمتی در بازدید از شهرک حمل و نقل اردبیل با بیان اینکه وضعیت حمل و نقل کالا و بار در استان را کاملا عادی و روان است از تلاش های رانندگان سخت کوش قدردانی کرد.

عضو شورای اداری استان اردبیل فعالیت ۸۷ شرکت حمل و نقل کالا با بیش از ۷ هزارو ۸۰۰ دستگاه ناوگان باری در استان را یادآور شد و تصریح کرد:۱۱ هزارو ۴۰۰ راننده پرتلاش در بخش حمل و نقل کالای استان فعالیت می کنند.

رئیس کمیته حمل و نقل ستاد اجرائی خدمات سفر استان اردبیل گفت: در قالب کمیسیون ماده ۱۲ نظارت ویژه برعملکرد شرکت‌های حمل و نقل انجام می شود و مردم ،رانندگان و صاحبان کالا می توانند هرگونه شکایات خود در این مورد را از طریق سامانه ۱۴۱ جهت رسیدگی به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل اطلاع دهند.

احتکار کالا

​جابجائی یک میلیون و ۶۰۹ هزارتن کالا در استان اردبیل

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل از جابجائی یک میلیون و ۶۰۹ هزار تن کالا در۵ ماه گذشته دراستان خبر داد.

عضو شورای ترافیک استان اردبیل توزیع لاستیک سهمیه ای به نرخ دولتی در بین رانندگان را خاطرنشان کرد و و با اشاره به اینکه اینکه در حال حاضر تعداد لاستیک های موجود در استان بیش از نیاز رانندگان می باشد و با انباشت لاستیک در استان روبرو هستیم افزود:توزیع لاستیک ناوگان های درون شهری و برون شهری بصورت نرم افزاری و تحت وب انجام می شود ، لذا حواله های صادره نیز بر مبنای کارکرد ناوگان بصورت سیستمی صادر می گردد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل از رانندگان پرتلاش استان خواست جهت دریافت لاستیک ناوگان باری برون شهری براساس کارکرد و پیمایش با در دست داشتن اسناد مالکیت خود در مرکز استان به انجمن صنفی رانندگان کالا واقع در میدان آزادگان اردبیل و ناوگان مسافربری نیز به انجمن صنفی رانندگان مراجعه نمایند.


تعداد لاستیک های استان بیش از نیاز رانندگان است

انتهای پیام/