معاون امور مشترکین برق استان اردبیل

رئوف حسن پور گفت: به هیچ عنوان قبوض کاغذی صادر نمی‌شود و همه مشترکان می‌توانند از طریق پیامک در جریان آخرین وضعیت میزان مصرف برق و مبلغ پرداختی خود قرار گیرند.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

معاون امور مشترکین شرکت توزیع برق استان اردبیل گفت: با توجه به اجرای این طرح به صورت سراسری ما نیز از اول پائیز سعی داریم تا گام به گام این برنامه را اجرایی کنیم و از این به بعد به هیچ عنوان قبوض کاغذی صادر نمی‌شود و همه مشترکان می‌توانند از طریق پیامک در جریان آخرین وضعیت میزان مصرف برق و مبلغ پرداختی خود قرار گیرند.

حسن پور اظهار کرد: بیش از ۵۰۰ هزار مشترک برق در استان اردبیل از اول مهرماه و از طریق پیامک قبوض خود را دریافت خواهند کرد تا مشکلاتی که از بابت تامین کاغذ وجود دارد رفع شود.

ارسال کد هشت رقمی شماره اشتراک به سامانه شرکت برق اردبیل

وی خاطرنشان کرد: تعدادی از مشترکین در هفته‌های گذشته با ارسال کد هشت رقمی شماره اشتراک خود به سامانه ۱۰۰۰۰۴۵۱۱۲۱ موفق شدند تا قبوض خود را به صورت پیامکی دریافت کنند.

برق

معاون امور مشترکین شرکت توزیع برق استان اردبیل خطاب به اجاره‌نشینان نیز گفت: این افراد نیز می‌توانند با شماهر ثابت خود کد هشت رقمی را ارسال تا این پیامک‌ها به شماره تلفن آنها ارسال شود تا به صورت ماهانه بتوانند قبض خود را به صورت الکترونیکی پرداخت کنند.

ارائه خدمات الکترونیکی به مشترکان اردبیل

حسن‌پور افزود: قرار شده برای دستگاه‌های دولتی نیز به همان مشخصاتی که دریافت می‌شود، پیامک ارسال شده تا از طریق معاونت‌های مالی و برنامه‌ریزی زمینه برای پرداخت قبوض ادارات فراهم آید.

وی این اقدام خوب را حرکتی موثر در کاهش مصرف کاغذ و توسعه برنامه‌های الکترونیکی شرکت برق در ارائه خدمات به مشترکین اعلام و تصریح کرد: در حال حاضر بیش از ۹۵ درصد خدمات شرکت توزیع برق استان به صورت الکترونیکی به مشترکین ارائه می‌شود.

همزمان با سراسر کشور و با هدف الکترونیکی کردن ارائه خدمات به مشترکین از اول مهرماه قبوض کاغذی برق از چرخه حذف و جای آن را پیامک‌ها و اطلاع‌رسانی‌های نوین خواهد گرفت.


حذف قبوض کاغذی شرکت برق اردبیل از اول مهر ماه

انتهای پیام/ایسنا