معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر:

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر در جلسه بررسی مسائل و مشکلات شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل گفت: برای اعلام شماره همراه مشترکان ،جهت دریافت قبض الکترونیکی فرصت کمی باقیمانده است.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

برق

رخشانی مهر در جلسه ای که با حضور مدیر کل دفتر فنی و مهندسی توزیع و سرپرست معاونت حفاظت پرسنلی دفتر حراست شرکت توانیر و حضور مدیرعامل ،معاونین وبرخی مدیران ستادی شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل در محل سالن جلسات این شرکت برگزار شد.،عنوان نمود: صورتحساب الکترونیکی برق (جایگزین کاغذ) از راههای مختلف نظیر پیامک ،وب سایت شرکت های توزیع و اپلیکیشن های موبایلی قابل دریافت می باشد.

وی گفت:ساده ترین و فراگیرترین روش دریافت قبض الکترونیکی به صورت پیامکی می باشد که مشترکان با ارسال شناسه قبض خود که در حال حاضر از روی قبض کاغذی قابل رویت می باشد به شماره ۲۰۰۰۱۵۲۱ در کل کشور و برای سهولت بیشتر، شرکت های توزیع به مشترکین خود شماره پیامکی مجزا اعلام کرده اند.مثلا در استان اردبیل برای ثبت شماره همراه ،شماره اشتراک قبض برق باید به شماره پیامکی به ۱۰۰۰۰۴۵۱۱۲۱ ارسال شود.

معاون هماهنگی توزیع توانیر در ادامه افزود:مشترکان هم چنین می توانند جهت مشاهده قبض برق و پرداخت صورتحساب برق مصرفی خود به سایت های شرکت توزیع استان خود مراجعه نمایند.

هموطنان از اپلیکشن های پرداخت آسان شرکت برق استفاده کنند

رخشانی مهر از انعقاد تفاهم نامه شرکت های توزیع با اپلیکیشن های پرداخت آسان از قبیل آپ ،پارسیان،سامان،پاسارگاد و سکه خبر داد و عنوان کرد:در این اپلیکیشن ها می توان شناسه قبض مربوط به واحدمسکونی،مغازه یا محل کار را اضافه نمود و قبض مربوطه را مشاهده و پرداخت نمود.در ضمن تصویر نسخه قابل چاپ صورتحساب (عیناً مشابه قبض کاغذی) از طریق این اپلیکیشن قابل مشاهده است.

وی گفت:هدف ما این است که همه ی مردم در اقصی نقاط کشور بتوانند به قبض برق الکترونیکی خود دسترسی پیدا کرده و آن را پرداخت نمایند.برای نمونه از آنجا که امروز همه ی روستا های کشور مجهز به دستگاه پوز می باشند ،مردم می توانند باکشیدن کارت های بانکی خود در این دستگاهها، باوارد کردن شناسه قبض وبدون دردست داشتن شناسه پرداخت ، مبلغ صورتحساب برق خود را مشاهده نموده و پرداخت نمایند.

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر در پایان سخنان خود از کلیه همکاران در شرکت های توزیع، خواست در جهت خدمت رسانی به مردم از تمام فرصت ها استفاده نمایند تا رضایت مردم رابیش از پیش جلب نمایند.

برق

قابلیت اطمینان شبکه برق اردبیل پایدار است

در ادامه جلسه بررسی مسائل و مشکلات شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل ،مدیرعامل این شرکت به شرایط اقلیمی خاص استان اردبیل اشاره کرد و گفت : حدود دوسوم بافت این استان کوهستانی بوده و حدود ۱۷۰ روز از سال مرکز و جنوب استان یخنبندان و ۱۸ روز از سال طوفان شدید وجود دارد .

مهندس محمدی افزود:علیرغم تمامی محدودیت ها از قبیل شرایط مدیریت مصرف،بازار ،چالش های درون و برون سازمانی و … با تلاش و انسجام همکاران تغییرات اساسی در خدمت رسانی صورت گرفته که منجر به پایداری و قابلیت اطمینان شبکه برق استان شده است.

وی در پایان تجهیز کلیه امور ها به contact center ،لینک Gis با سامانه ۱۲۱ ،تحت پوشش قرارگرفتن کل استان به پوشش بی سیم ،تدوین برق رسانی به مناطق سردسیر،طراحی سامانه طراحی و نظارت،امکان دسترسی کلیه شهرستان های استان به ۲۴ خدمت غیر حضوری در سایت شرکت به آدرس www.aped.ir ،کسب تندیس طلایی سومین جشنواره نوآوری های استان،کسب رتبه اول مدیریت مصرف در سال ۹۷،کسب رتبه اول جشنواره شهید رجایی استان بر اساس شاخص های عمومی و اختصاصی سال ۹۷،کسب رتبه اول صیانت از حقوق شهروندی و سلامت اداری استان برای ۴ سال متوالی و … را از اقدامات شاخص این شرکت عنوان کرد.


مشترکان جهت مشاهده قبض برق به سایت شرکت توزیع اردبیل مراجعه کنند

انتهای پیام/