جلسه اختتامیه دومین مرحله ممیزی سیستم مدیریت یکپارچه مبتنی بر استانداردهای SO۹۰۰۱:۲۰۱۵,ISO۱۴۰۰۱:۲۰۱۵,ISO۴۵۰۰۱:۲۰۱۸ توسط شخص ثالث شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل ۲۷ شهریور ماه سالجاری در محل سالن ستاد شرکت برگزار شد.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

برق
سرممیز این ممیزی با اشاره به اینکه در پروسه جریان ممیزی همکاری کارکنان شرکت به خوبی دیده شد از فعالیت کلیه همکاران تقدیر و تشکر نمود و گفت : خدا را شکر در شرکت توزیع نیروری برق استان کارهای خوبی انجام شده است که اینها در سایه دیدگاه و حمایت مدیر ارشد سازمان می باشد.

بهرامی فر گفت : در شرکت توزیع برق استان اردبیل اکثر روشها و کارهایی که به صورت دستی انجام می شد، تبدیل به نرم افزاری شده که نقطه قوت هر سازمانی است .

وی بیان کرد : در جریان ممیزی شاهد این بودیم که کارهای نرم افزاری به صورت پویا ارتقا و توسعه پیدا کرده که این هم بر می گردد به دیدگاه مدیر عامل شرکت توزیع برق استان که به این مورد اولویت داده ، هزینه کرده و وقت گذاشته شده است .

دکتر بهرامی فر گفت : در زمینه نرم افزاری هر چه بیشتر سرمایه گذاری کنیم در آینده بهره ی بیشتری خواهیم برد.

برق

صدور سه گواهینامه در شرکت برق اردبیل بلامانع است

در ادامه هر یک از ممیزان به ارائه گزارش از واحد و سایت های ممیزی شونده پرداختند.

سپس مدیر عامل شرکت با تشکر از تیم ممیزی افزود : از اینکه تیم ممیزی در طی سه روز ممیزی ، از شمال تا جنوب و مرکز استان قبول زحمت نموده و به ممیزی واحد های استان پرداخته اند از زحمات تیم ممیزی تشکر نمود.

محمدی در ادامه گفت : جبران زحمتهای همکاران نیز گزارش تیم ممیزی بود که نقاط قوت و قابل بهبود را به خوبی بیان نمودند.

وی افزود: وفتی تیم ممیزی در شرکت توزیع برق استان حضور می یابد برای همکاران به عادت میزبانی جای خوشوقتی است و اینکه فرصت را مغتنم می دانیم جهت یادگیری در جهت بهبود فرآیندهای سازمان و اهدافی که شرکت دنبال می کند..

در پایان  دکتر بهرامی فر صدور سه گواهینامه را بلامانع دانست.


سرمایه گذاری در حوزه نرم افزار در شرکت برق اردبیل

انتهای پیام/